Категорії Інформація
Каси Додати подію
Степан Гіга в Osocor Restaurant
04 березня 2023

Степан Гіга в Osocor Restaurant

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 900 грн

Osocor Residence
вул. Виноградна, 2

Про подію

Весняний концерт Степана Гіги у Києві

Весною у Києві виступить легендарний співак Степан Гіга, а саме: 4 березня в резиденції відпочинку Osocor Restaurant. Тож у вас буде можливість відпочити з подвійною потужністю.

Пропонуємо вже зараз забронювати місця на концерт, купивши квитки на подію. Швидко та просто це зробити з нашим сервісом «Kontramarka» - кілька кліків й офіційні квитки у вас на електронній пошті.

Плануєте відпочити в Osocor Restaurant? Тоді перегляньте, які заходи ви ще зможете відвідати у закладі.

Мелодійність та щирість у піснях Степана Гіги

Співак говорить, аби твої пісні слухали та переспівували, важливо писати їх від серця, зробити їх правдивими та щирими. Це і є запорукою успіху талановитого Степана Гіги. Саме тому його пісні співають наші батьки та ми. Згадайте композиції «Цей сон», «Яворина», «Золото Карпат» - вони неперевершені. 

На концерті, який відбудеться в Osocor Restaurant, ви почуєте пісні не тільки зі старого репертуару, будуть й нові твори співака. Та цей вечір стане особливим ще й тому, що подія має благодійну мету – частина коштів піде на відбудову школи у селі Бузова. Тому цей концерт має запам’ятатися вам. Приходьте, щоб привітати народного співака Степана Гігу та заспівати разом з ним!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код