Категорії Інформація
Каси Додати подію
Творча зустріч із заслуженим артистом України ВІКТОРОМ АНДРІЄНКОМ
30 березня 2023

Творча зустріч із заслуженим артистом України ВІКТОРОМ АНДРІЄНКОМ

Ціна: 100-220 грн

Будинок Кіно
м. Київ, вул. Саксаганського, 6
Купити квиток
100-220 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Творча зустріч із заслуженим артистом України ВІКТОРОМ АНДРІЄНКОМ"

30 бер., четвер

Про подію

30 березня о 17:30 запрошуємо на зустріч з актором, режисером, сценаристом, письменником, продюсером, засл. артистом України Віктором Андрієнком.

В його творчому арсеналі майже сотня найрізноманітніших проєктів: фільми, в яких він грав ролі, які він знімав як режисер, на яких він працював каскадером; анімаційні персонажі, яких він озвучував; спектаклі, серіали, скетчі, теле- та радіопрограми, розважальні проєкти.

Не дивлячись на те, що довгий час його постать асоціювалася з «Шоу довгоносиків», в якому Віктор Андрієнко зіграв 14 різних образів, він також блискуче грає дуже потужні та серйозні ролі.

Всю його творчість об’єднує позитив та добра енергетика. Його акторський досвід унікальний та неперевершений, тож йому є про що розповісти та є що показати.

Це буде неймовірний вечір з феєричними історіями (жартівливими і серйозними), з фрагментами з фільмів та шоу, з роздумами про сьогодення, про акторське мистецтво та взагалі про життя.

Перед початком події у фойє ви зможете поспілкуватись з Віктором Андрієнком, сфотографуватись з ним та отримати його автограф.

Інформаційний партнер заходу - телеканал Київ

Інформаційна підтримка - Телеканал КИЇВ

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код