Про подію
ЖИТТЯ ІДЕ І ВСЕ БЕЗ КОРЕКТУР
Камерний літературно-музичний перформанс
Чи відчували Ви коли-небудь, як слово знаходить своє продовження у музиці, а музика – свій сенс у слові?
Літературно-музичний перформанс «Життя іде і все без коректур» – про плинність життя, у якому слово і звук зливаються в єдиний подих часу.
Поезія Ліни Костенко постає як тонка, довірлива розмова про час, кохання і людську долю. Її рядки звучать як інтимна сповідь, що відкриває простір для роздумів й особистих відчуттів.
Чудову нагоду зупинитися серед щоденної метушні, прислухатись до себе і відчути цінність кожної миті Вам подарують:
лавреатка міжнародних конкурсів Наталія Соколенко і акторка театру та кіно, заслужена артистка України Людмила Ардельян.
Тривалість: 60 хв.
ДРУЗІ!
Зауважте – МКЦ ім. І. Козловського має свою особливість: сцена та глядацький зал – це єдиний простір, тому вхід до залу після 3-го дзвінка неможливий.