Категорії Інформація
Каси Додати подію
Як там Катя?
10 березня 2024

Як там Катя?

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ВИСТАВКИ»

Український Дім
м. Kиїв, вул. Хрещатик, 2

Про подію

Спецпоказ і зустріч із командою фільму — 10 березня в рамках Кінопростору, спільної програми Українського Дому та Української кіношколи.

В обговоренні стрічки візьме участь режисерка Крістіна Тинькевич.

Драма «Як там Катя?» — дебютна повнометражна робота Крістіни Тинькевич. Світова прем’єра фільму відбулася в серпні 2022 року на 75-му Міжнародному кінофестивалі в Локарно, де картина виборола дві нагороди: приз за найкращу акторську гру для Анастасії Карпенко та спеціальний приз журі Ciné+. А у жовтні 2023-го фільм переміг у національному українському конкурсі від кінофестивалю «Молодість» на Гамбурзькому кінофестивалі.

Лікарка швидкої допомоги Аня (Анастасія Карпенко) сама виховує 12-річну доньку Катю. Трагічний випадок вихоплює Аню з круговерті одноманітних сірих днів. Катю збила машина. Адвокати водія пропонують чималі гроші, щоб справа не дійшла до суду. Щодня Аня бореться за те, щоб її донька отримала якнайкраще лікування. Дівчинка потребує дорогих ліків. Найлегший спосіб їх придбати та врятувати дитину — погодитися на пропозицію знахабнілого винуватця ДТП і взяти від нього гроші.

Фільм доступний для людей з порушенням зору або слуху. Субтитри чи звукоописи будуть відтворюватись у вашому смартфоні паралельно з подіями фільму завдяки додатку MovieReading:

Android Google Play https://play.google.com/store/apps/details...

App Store https://apps.apple.com/it/app/moviereading/id46034...

Чекаємо в Українському Домі, вул. Хрещатик, 2

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код