Категорії Інформація
Каси Додати подію
Арсен Мірзоян

Арсен Мірзоян

Арсен Мірзоян. Розклад концертів:

Арсен Мірзоян. Великий ве... 06 березня, 19:00
Львів
395-1395 Вибрати дату
Арсен Мірзоян 29 березня, 18:00
Київ
370-1700 Вибрати дату

Біографія і творчість

Дата народження: 20 травня 1978 року

Вид діяльності: композитор, співак, автор-виконавець

Металург-романтик

«Звісно, ми змішані з різного тіста, І Кухар зробив це навмисно…» - такі рядки із пісні «Тісто» артист бере як епіграф до всієї творчості на своєму сайті.

Його пісні та кліпи до них замріяні й ірреально-казкові, та і саме його життя також нагадує епічний сюжет із розряду тих, де гарбузи перетворюються на транспорті засоби...

Українець вірменського походження, Арсен народився та виріс у Запоріжжі, і до певного моменту про кар’єру артиста навіть не думав. Життя складалося досить просто : вступив до Запорізької державної інженерної академії, де опанував спеціальність інженера кольорової металургії. Під час навчання брав участь у студентській команді «Клубу веселих та кмітливих».

За навчанням слідував наступний логічний крок: працевлаштування на корпорацію «Мотор Січ». Однак згодом перевівся на інше підприємство – «Запоріжсталь», адже туди влаштувалася вся його студентська тусівка КВК, створивши там свою команду. Там на посаді майстра дільниці, Мірзоян пропрацював 12 років.

Початок зіркової кар’єри

Попри 10 років сольної кар’єри за спиною, артист не має жодної музичної освіти. В 1998 році Арсена запросили приєднатися до одного з так званих «дворових» рок-гуртів. Пізніше був учасником гурту «Тотем», який також зазнав трансформацій і зрештою перетворився на «Бабурку» (за назвою місцевості в Запоріжжі).

«Гурт «Бабурка» – це ми. Хто? Та ніхто…» - так зі скромним гумором музиканти представляли себе на офіційному сайті. Разом із цими «ніхто» молодий артист бере участь у фестах, котрі зрештою розвертають вектор його долі та основної діяльності. «Перлини сезону» та легендарна «Червона Рута», де Арсен знайомиться із Сашком Положинським, лідером гурту «Тартак». Олександр стане ведучим програми «Свіжа кров» на каналі М1, куди згодом запросить Арсена на ефір. А далі більше – в 2008 Мірзоян візьме участь у фестивалі «Таврійські ігри» вже у складі самого «Тартака».

Падіння і повернення в стрій

Його кар’єра мала всі шанси не відбутися. У 2000 році він повністю втратив слух на ліве вухо, а за чотири роки – й на праве. Однак лікарі повернули йому можливість займатися улюбленою справою завдяки протезуванню.

В 2011 році пробує себе у шоу «Голос країни». Долає усі перешкоди – етапи відбору, посідає четверте місце в фіналі, закріпивши за собою образ «бунтівника». Під час фіналу заспівав свою «Ніч», що згодом трансформується у «Вагітні майбутнім» й увійде до альбому.

Після того, як то кажуть, «пішло-поїхало». В тому ж таки 2011 виходить його дебютний альбом «Ґудзики».

За два роки у світ виходить другий альбом під назвою «Незручні ліжка». А в 2017 році Арсен Мірзоян змагається на можливість представляти Україну на міжнародному конкурсі «Євробечення». Він виконує пісню «Джеральдіна», записану спільно з Полем Манандізом, українським артистом французького походження.

Особисте життя та захоплення

Поза сценою полюбляє кулінарні експерименти та малювання. Любить спорт – волейбол, гандбол, велосипед. Під час навчання в школі та виші грав у театрі.

Наразі  Арсен Мірзоян живе зі співачкою Тонею Матвієнко, донькою Ніни Матвієнко. Співоча пара виховує спільну доньку Ніну.

Ще одна невід’ємна частина життя Арсена Мірзояна - благодійність. Він виступає з концертами  в інтернатах і дитячих будинках, а також для військових.

Знявся у романтичній комедії «Кохання без вагання» Сергія Шляхтюка.

Альбоми:

  • 2011: «Ґудзики»
  • 2013: «Незручні ліжка»
  • 2015: «Ніч»
  • 2016: «Паперовий сніг»
  • 2017: «Слова і ноти»
  • 2019: «Інгредієнт»  
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код