Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Київ
Казка (Kazka)

Казка (Kazka)

невигадана історія надзвичайного успіху

Біографія і творчість

  • Дата створення: 2017
  • Учасників: 3
  • Альбомів: 1
  • Кліпів: 2
  • Премій: 4

Хто робить Казку

KAZKA – це один з небагатьох українських гуртів, який набув стрімкого розвитку і популярності за досить короткий строк. Спочатку учасниками гурту були вокаліста Олександра Заріцька та мультиінструменталіст Микита Будаш, який грає на клавішах та гітарі. Пізніше до дуету долучився Дмитро Мазуряк, який вміє грати на більш як 50-ти народних інструментах. Проте гурт KAZKA на власному прикладі довів, що якість важливіша за кількість.

Творчий шлях

Почалося все навесні 2017 року, коли Микита та Олександра виклали у мережу свою першу пісню «Свята», яка швидко стала лідером українського сегменту YOUTUBE і набрала понад 10 млн переглядів. Наступним кроком була участь гурту у кастингу талант-шоу «Х-фактор». А далі все було справді як у казці. Музиканти пройшли жорстокий відбір, безжальний тренувальний табір і вибороли своє місце у прямих ефірах. Втім, у 5 епізоді KAZKA припинила свою участь у проекті, що не стало на заваді до творчості і випуску другої пісні гурту – «Дива». Самі музиканти вважають, що вони працюють суто для внутрішнього музичного ринку і створюють пісні для українців. Свій жанр казкарі визначають як експериментальний поп з етнічними мотивами, у чому їм звісно допомагає Дмитро Мазуряк. До речі, майбутні колеги по гурту познайомились з ним у музеї Грушевського, де Дмитро читав лекцію про народні музичні інструменти.

Лише з двома піснями в арсеналі, гурт KAZKA отримав премію YUNA у номінації «Відкриття року» та «Дебют року» за версією радіостанції Страна ФМ. З піснею «Дива» гурт взяв участь у Національному відборі на пісенний конкурс «Євробачення-2018». Наступним кроком став випуск дебютної платівки під назвою «Карма». Платівка складається з 10 треків, у тому числі каверверсії на пісню Скрябіна «Мовчати».

Не дивно, що виходячи з назви, дебютний альбом музикантів вийшов з індійським присмаком. Як розповіла Олександра Заріцька, гурт не обмежує себе виключно українськими фольклорними мотивами і використовує у своїй творчості різні музичні інструменти на напрямки.

Наразі KAZKA співпрацює з продюсером Юрієм Нікітіним та його компанією mamamusic.

Як зустрілися Олександра Заріцька і Микита Будаш

Раніше Олександра Заріцька жила в Одесі і любила співати у караоке-барах. І хоча вперше на сцену дівчина вийшла лише у 10-му класі, коли вона заспівала, всім стало зрозуміло, що це її. Після цього майбутня фронтвумен стала професійно займатися вокалом, а після переїзду до Києва познайомилася з Микитою Будашем і разом вони створили гурт.

Микита Будаш на той час вже встиг попрацювати звукорежисером та пограти на гітарі в інді-гурті Dead Boys Girlfriend А третій учасник гурту – навіть грав у підземних переходах, проте заробляв не більше 200 гривень за день. Після того, як пісню «Свята» було викладено в мережу інтернет, музиканти вирішили спробувати свої сили у талант-шоу, а потім почали стрімко набирати популярність. Тепер вокаліста гурту каже, що її життя розплановане з ранку до вечора і вона точно знає, що буде робити завтра, або через тиждень.

Стосунки між учасниками

Попри всілякі чутки, Микита та Олександра зовсім не стверджують, що вони закохані один в одного, щоправда про інше особисте життя музикантів відомо дуже мало. Тому можна припустити, що наразі головна любов всіх учасників гурту – це творчість та чималі музичні амбіції. А ще вони не раз заявляли, що пропагують бодіпозитив,адже гарна жінка не повинна бути виключно модельної зовнішності. Олександра Заріцька не одноразово заявляла, що вона не соромиться своєї статури, хоча і тримає себе у формі.

 

Альбоми

2018- «Карма»

Сингли

2017 – «Свята»

2017 – «Дива»

2018 – «Плакала»

2018 – «Сама»

Відеографія

2017 – «Свята»

2017 – «Дива»

2018 – «Плакала»

 

Нагороди і номінації

2017 – пісня «Свята» увійшла у топ-10 найбільш ротируємих пісень та «Відкриттям року» по версії FDR MEDIA

2017 – «Кращий дебют року» за версією онлайн-журналу Karabas Live

2017 – Премія YUNA у номінації «Відкриття року»

2017 — «Открытие года» по версии музыкальной премии YUNA.

2018 - “Краща пісня поп-гурту” ("Свята") та “Кращий дебют” за версією радіо Країна ФМ.

2018 - “ Премія “Золота Жар-Птиця” у номінації «Нові імена».. Номиниция "Прорив року".

Посилання

Офіційний сайт: https://kazka.band/

Попереднє замовлення