Категорії Інформація
Каси Додати подію
Студія «95 квартал»

Студія «95 квартал»

Студія «95 квартал». Розклад концертів:

«Єдиний Квартал» 30 серпня, 19:00
Черкаси
390-1290 Вибрати дату
«Єдиний Квартал» 31 серпня, 18:00
Кам’янське
390-1290 Вибрати дату
«Вечірній Квартал» 01 вересня, 18:00
Дніпро
490-1590 Вибрати дату
«Єдиний Квартал» 03 вересня, 19:00
Біла Церква
390-1190 Вибрати дату

Біографія і творчість

Рік заснування: 2003

Кількість акторів: 9

Керівник: Володимир Зеленський

Від КВК до «Кварталу 95»

Все почалося ще далекого 1997 року, коли була заснована команда КВК «95-й квартал». Проте основний склад колективу знав один одного з легендарної команди «ТРАНЗИТ», де Володимир Зеленський починав у якості хореографу, а потім став повноцінним учасником команди. Кварталівці стартували не де-небудь, а на фестивалі у Сочі, який відбувся у 1998 році. Там молодих, співочих та веселих помітив керівник проекту Олександр Масляков та запросив їх грати у Вищій лізі КВК. Тоді це була одна з найбільш популярних розважальних програм на телебаченні. Але новій команді з Кривого Рогу потрібна була назва. Так з’явився «95-й квартал», названий на честь одного з районів, який дотепер є у Кривому Розі. Три роки поспіль команда доходила до фіналу Української ліги, аж поки 2001 році не здобула довгоочікувану перемогу. Найбільш вдалими були виступи команди на музичному фестивалі «Голосящий Кивин». У 2002 році «95-й квартал» запросили грати у Вищій лізі КВК. Тоді команда остаточно підтвердила свій успіх та завоювала палку любов прихильників. Вже у 2003 році учасники команди вирішують взяти приклад зі своїх старших колег і розпочати сольні виступи. Тоді ж було засновано студію «Квартал 95» і розпочалося активне співробітництво з телебаченням.

Так у грудні 2003 року студія «Квартал-95» розпочала виробництво п’яти великих концертів для трансляції на телеканалі 1+1  та на телеканалі СТС протягом 2004 року. Зокрема в ефір вийшли концерти присвячені Восьму березня, ювілейне шоу «О! П’ять 95!», вручення премії «Золотий гарбуз » і літній концерт у Ялті. Одночасно Володимир Зеленський починає вести свою авторську передачу «Містер Кук» У 2005 році почалися зйомки шоу « Вечірній  квартал», а вже наступного року команда Кварталу отримала нагороду «Золоте перо» у номінації «Найкраща розважальна програма».

Співробітництво з телеканалом «Інтер»

У 2007 році студія «Квартал 95» починає співпрацювати з телеканалом «Інтер». Виходить гумористична програма «Бійцівський клуб», ранкове шоу вихідного дня «Україно, вставай». У 2010 році стартує передача «Пороблено в Україні». З 2007 року в історії колективу починає відлік ще один напрямок. Під керівництвом Андрія Яковлева автори «Кварталу» починають працювати над сценаріями численних фільмів та телесеріалів. У тому числі, саме у «Квартал 95» було створено найуспішніший серіал України «Свати», який декілька разів номінувався на премію телевізійного фестивалю у Монте-Карло, як сітком, який подивилася найбільша аудиторія глядачів. Варто зазначити, що серед інших номінантів на цю нагороду були такі світові бестселери як «Теорія великого вибуху» та «Відчайдушні домогосподарки». Адже серіал «Свати здобув прихильність не тільки в Україні, а й у Росії, Молдові, Білорусі, Латвії, Литві, Естонії та навіть у Австралії.

В 2010 році Володимир Зеленський став генеральним продюсером телеканалу «Інтер» і запустив у виробництво одразу декілька проектів для сезону 2011 року. У тому числі такі проекти як «Ранкова Пошта», «Неділя з кварталом», «MAЙDAN’S», «Попелюшка для Баскова», «Смачна ліга» та інші.

Також було розроблено абсолютно новий формат програми «Розсміши коміка», який за час його існування було адаптовано для Росії, Литви, Казахстану, Білорусії і Китаю. Також формат було продано у Фінляндію та у Китай.

Знову не один

У 2012 році стартує нове велике шоу «Вечірній Київ». З цього ж року усі програми студії «Квартал 95» повертаються в ефір телеканалу 1+1. В 2014 році починає свою діяльність event-напрямок  «Квартал-Концерт», який займається продажем квитків, організацію гастролей та продюсуванням молодих артистів.

У 2015 році було започатковано нову гумористичну програму для популяризації молодих команд «Ліга Сміху», а також оголошено перший Чемпіонат України по гумору. Також кварталівці реалізують чимало анімаційних проектів у своїй власній студії, а їхній серіал «Слуга народу» став найбільш успішним серіалом осені.

Вже у 2017 році повнометражний фільм «Слуга народу-2» став одним з найбільш касових фільмів України, обійти який зміг тільки фільм «8 кращих побачень», так само виробництва «Квартал 95». За час прокату фільм зібрав понад 24 мільйони гривень. Фільм також було представлено на провідних міжнародних кінофестивалях світу. А у Білорусі він протримався понад 20 тижнів у прокаті.

Другий сезон серіалу» Слуга народу: від кохання до імпічменту» став лідером ТОП-10 українських серіалів на YOUTUBE. Формат було куплено для виробництва  телепродукту у Франції та Греції, а Південна Корея вже випустила його у прокат. Серіал «Родичі» так само став успішним продуктом від студії «Квартал-95». Його показали у 5 країнах світу , також він отримав нагороду у США.

Не менш визначними були і особисті досягнення акторів «Квартал 95». Володимир Зеленський увійшов у ТОП 100 найвпливовіших українців по версії журналу «Фокус», Олена Кравець увійшла до ТОП 100 успішних жінок України за версією журналу «Новое Время». У 2019 Володимир Зеленський привітав телеглядачів України з Новим Роком та оголосив про своє рішення висунути свою кандидатуру на посаду президента України.

Фільми виробництва студії «Квартал-95»

Сваты

Байки Митяя

Чудо

Небесные родственники

Ищу жену с ребенком

Между нами девочками

Слуга народа

Любовь в большом городе

Любовь в большом городе-2

Любовь в большом городе-3

Служебный роман. Наше время

Ржевский против Наполеона

8 первых свиданий

8 новых свиданий

8 лучших свиданий

Телевізійні проекти

Ігри приколів

#отель «Галіція»

#гуднайтшоу

Розміши коміка. Діти

Вечірній квартал

Вечірній Київ

Ліга сміху

Чисто NEWS

Страна У

Майданс

Хочу в «Виа Гру»

Угадай ящик

Розсміши коміка

Актори студії «Квартал 95»

  • Володимир Зеленський
  • Олександр Пікалов
  • Міка Фаталов
  • Валерій Жидков
  • Євген Кошовий
  • Олена Кравець
  • Степан Казарін
  • Юрій Карявченков
  • Юрій Крапов

Офіційний сайт: http://kvartal95.com

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код