Категорії Інформація
Каси Додати подію
The Hardkiss

The Hardkiss

Біографія і творчість

Гурт Hardkiss – музичний проєкт Юлії Саніної та Валерія Бебка

Юлія Саніна (справжнє прізвище – Бебко, до шлюбу – Головань)

Дата народження: 11 жовтня 1990 року

Рід діяльності: співачка, композиторка, акторка

Валерій Бебко

Дата народження: 9 липня 1984 року

Рід діяльності: музикант, режисер, продюсер

Легендарний гурт був заснований в 2011, тобто, у 2021 році відзначає свій ювілей. Музиканти буквально увірвалися у музичний інофпростір – за тиждень після виходу дебютний кліп “Babylon” зібрав тисячі переглядів на Youtube. Перший концерт відбувся у вересні, в клубі “Serebro”.

Hardkiss – це значно більше, ніж музика, ніж суміш року, попу й електро. Це цілі всесвіти, де переплетені якісний саунд, сучасні цифрові технології, гра світла, а також фантасмагоричні образи, які Юлія Саніна та Валерій Бебко створюють у своїх кліпах та на концертах. Кожен із цих всесвітів чіпляє, викликаючи низку спалахів-асоціацій, що іноді нагадують спогади з минулого життя.

Перша «версія» гурту носила назву «Val & Sanina», артисти записали декілька пісень російською. Потім були вагання між теперішньою назвою та… «Планетою поні». Хтозна, якби вибір був іншим тоді, то й історія «Тяжкого цілунку», можливо, розвивалася б інакше.

Музиканти творять двома мовами – українською й англійською – а отже, можуть бути почуті у всьому світі. Химерні і завжди несподівані образи допомагають створювати стилісти Віталій Дацюк і Слава Чайка.

Саніна і Бебко - історія знайомства

Юлія і Валерій – подружжя. Виховують сина Данила. Історія їхньої родини переплітається з історією гурту. В 2009 році майбутня вокалістка “Hardkiss” пробувала себе в журналістиці і прийшла до Валерія брати інтерв’ю – на той момент він працював на каналі “WTV Україна”. Спілкування затягнулося на 4 години, Валерію довелося скасувати побачення з іншою дівчиною, призначене того ж дня.

Юлія «успадкувала» пристрасть до музики, адже народилася у родині музикантів. Вперше заспівала з ансамблем у три роки. Далі – дитячі шоу-групи, джазовий біг-бенд, дитяча музична школа джазового та естрадного мистецтва та фольклористика в КНУ ім. Тараса Шевченка.

Валерій, також відомий як «Вал» - режисер, продюсер, кліпмейкер та гітарист. Вивчав сучасне мистецтво у Лондоні, в Центральному коледжі мистецтва та дизайну імені Святого Мартіна. Тоді ж зфільмував низку короткометражок: «Реінкарнація», «Never Born» та «Autoscopy». По поверненні знімав кліпи для українських виконавців, а також короткометражні фільми.  

Спільна творчість проявилася не лише в музиці: так, в 2012 році Юлія і Валерій разом створили короткометражний фільм «Втрачений в місті» - один із восьми у циклі короткометражок «Закохані в Київ». Валерій став режисером, а Юля – співавторкою сценарію.

Своє музичне відео «Stones» музиканти встигли записати в ще вільному Криму –  2014 року.

Нагороди і відзнаки:

 • «Кращий альбом», YUNA 2019;
 • «Краще концертне шоу», YUNA 2019;
 • «Краща рок-група», YUNA 2019;
 • «Балада року», Золота жар-птиця 2019;
 • «Краща рок-група», YUNA 2018;
 • «Краща пісня українською мовою», YUNA 2018;
 • «Альтернатива», M1 Music Awards 2017;
 • «Шоу року», M1 Music Awards 2017;
 • «Рок-група року», YUNA 2017;
 • «Альтернатива», M1 Music Awards 2016;
 • «Пісня року» , YUNA 2015;
 • «Альбом року», YUNA 2015;
 • «Відкриття року», YUNA 2013;
 • «Відеокліп року» («Make-up»), YUNA 2013.

Альбоми:

● 2014 - Stones and Honey

● 2015 - Cold Altair

● 2017 - Perfection is a Lie

● 2018 - Залізна ластівка

● 2020 - Акустика. Live

● 2021 - Жива і не залізна

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код