Рус Укр Eng
22 лютого - 06 квітня

Біла ворона

50-500 грн

Театр оперети
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3
Вибрати дату

Квитки на "Біла ворона"

22 лют., пʼятниця
23 лют., субота
23 бер., субота
24 бер., неділя
06 квіт., субота

Про подію

Індивідуалізм і прагнення до незалежності в рок-опері Біла ворона

Бути не таким, як усі, виступити проти сформованого несправедливого устрою і встановленого порядку в ім'я правди, свободи і честі - це складно, але можливо. Правда, знадобиться чимала сила волі, харизматичний характер, володіння красномовством, впевненість у власних можливостях і правоті. Такі риси були притаманні Жанні д'Арк, яка порушувала повстання проти англійської колонізації у Франції за часів Столітньої війни.

Саме цій непримирній, цілеспрямованій, волелюбній, жертовній історичнії особистості присвятив оригінальну, емоційно сильну поему відомий український поет Ю. Рибчинський. Символічно, що чудовий твір про визвольний рух під керівництвом волелюбної француженки було покладено на музику в рік, коли Україна проголосила про незалежність. Укупі з Рибчинським, Г. Татарченко написали першу українську рок-оперу «Біла ворона», яку через 27 років глядачі зможуть подивитися на сцені Київського національного театру оперети 22 і 23 лютого 2019 року, для цього варто лише завчасно замовити квитки.

Сучасна постановка в Києві

Події, що відбуваються в останні роки в державі, не могли не вплинути на оперу, присвячену визволенню Франції від колонізаторів. Боротьба з загарбниками-англійцями тісно переплітається з українськими сучасними лейтмотивами про соборність, єдність держави, об'єднання спільних зусиль у боротьбі за незалежність. Над новою версією постановки твору працювали кращі фахівці країни:

  • режисер-постановник М. Голенко;
  • диригент-постановник С. Нестерук;
  • балетмейстер М. Булгаков та інші.

Ролі виконують відомі вітчизняні артисти-професіонали, які дарують глядачеві незабутні враження від перегляду театрального дійства. Доповнена сучасними елементами, п'єса немов простягає невидиму нитку між минулим і сучасністю, надаючи віри, сил для боротьби за світле, щасливе майбутнє.

Красива, ритмічна мелодія, неперевершені, глибокодумні слова подарують яскраві емоції від перегляду рок-опери «Біла ворона» надовго. Патріотизм і прагнення до свободи, що переповнюють душу під час перегляду вистави, додадуть сил боротися і перемагати. Зробіть чудовий подарунок собі і дорогим людям, купивши або замовивши квиток на виставу в Театрі оперети, адже ціна на них прийнятна: від 50 до 500 грн. на нашому сайті київської афіші в залежності від обраного ряду і місця.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99