Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
ДахаБраха
04 грудня 2021

ДахаБраха

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 550-2450 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

ДахаБраха у Києві!

4 грудня 2021 року в Жовтневому палаці  відбудеться концерт гурту ДахаБраха в Києві! Свого часу гурт став справжньою подією в українській музиці. Створений Владом Троїцьким як частина театрального проекту, гурт швидко здобув світову популярність і є чи не найбільш знаним за кордоном українським музичним колективом.

Концерт у Жовтневому палаці

ДахаБраха грає у жанрі етно-хаус і застосовує у своїй творчості чимало народних інструментів: джембе, бугай, укулеле, дарбука та табла та купа інших. Також гурт вирізняє просто магічний вокал учасників та справжнє містичне дійство, на яке перетворюється кожний їх концерт. В самобутніх піснях ДахаБраха відчувається вся сила і мудрість наших пращурів. Ця музика ніби оминає свідоме сприйняття і занурює слухачів у дивне потойбіччя, яким проводять їх учасники гурту. Минулого року ДахаБраха випустила свій новий альбом, який має назву "Alambari". Цього вечора ви почуєте нові пісні з останнього лонгплею, а також добре відомі роботи колективу.

Аби зануритись у неповторну атмосферу гурту ДахаБраха, купуй квитки на концерт на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Де почути нові пісні ДахаБраха в Києві? На концерті у Жовтневому палаці!

  1. Композиції з нової платівки
  2. Енергія неба і землі
  3. Самобутня сучасна українська музика

Дискографія ДахаБраха:

  • 2006 – На добраніч
  • 2007 – Ягудки
  • 2009 – На межі
  • 2010- Light
  • 2012 – The Khmeleva project
  • 2016 – Шлях
  • 2020 - Alambari
Попереднє замовлення