Категорії Інформація
Каси Додати подію
ДЯКУЮ
11 лютого 2023

ДЯКУЮ

Ціна: 300 грн

Театр «Золоті Ворота»
м. Київ, вул. Шовковична, 7А
Купити квиток

Замовити квитки на "ДЯКУЮ"

11 лют., субота

Про подію

Ода любові "Дякую" в Києві 

Театр "Золоті ворота" з 17 грудня гостям та мешканцям Києва пропонує переглянути виставу "Дякую", за появу якої потрібно віддати належне режисерці з Литви Андрі Каваляускайте. 

Прем'єра вистави відбулася 4 вересня у момент відкриття сезону, який діячі театру назвали символічно "Сезон Перемог" - минулих, нинішніх і майбутніх. Мета вистави: навчитися говорити "дякую", долати негаразди та переживати втрати.

Душевні розмови, символізм, чуттєва гра акторів — усе це робить виставу "Дякую" одкровенням, допомагає розпалити іскру надії навіть у найтемніші часи. І ми наполегливо рекомендуємо відвідати виступ тим, хто хоче відчути сильні почуття. Залишилося тільки купити квиток! 

Кому говорити "Дякую"?

У своєму творінні "Дякую" Андра Каваляускайте відходить від гострих суспільних тем, що простежувалися в минулих постановках (наприклад, у виставі "Інші"), і занурюється в міжлюдські стосунки. Проблематика в "Дякую" розкривається за допомогою окремих історій, людських доль:

  • Емми, заслуженої артистки, яка постійно відчуває самотність;

  • маленької дівчинки, яка не хоче ділитися любов'ю свого батька;

  • Гулівера, який страждає за своєю коханою;

  • Марго, яка знайшла своє щастя, але втратила його через війну.

Їхні страждання різні за своєю суттю, але їх об'єднує вдячність, розуміння, як важливо цінувати кожну мить і зберігати в серці любов.

Більше вистав театру "Золоті ворота" дивіться в афіші

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код