Категорії Інформація
Каси Додати подію
DALI.DIGITAL - Галерея живих картин в Universum Hall
24 травня 2024

DALI.DIGITAL - Галерея живих картин в Universum Hall

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ВИСТАВКИ»

UNIVERSUM HALL
пр.Академіка Глушкова, 1 ВДНГ, павільйон №6

Про подію

Після майже двохрічної перерви відома в Україні та за її межами галерея живих картин відкриває свої двері в Universum Hall на ВДНГ. Відреставровані історична циклорама 6-го павільйону, в колишньому кінотеатрі "Прогрес", площею 69 м2 "оживає" шедеврами образотворчого мистецтва.

Відчуйте захоплюючий світ сюрреалізму Сальвадора Далі - геніального майстра, чиї твори розкривають безмежність фантазії і надзвичайність мислення.

"Dali.Digital.Surrealism" - це інсталяція, яка переносять нас у віртуальний простір, наповнений фантастичними образами, нелогічними зв'язками та абсурдністю. Кожне полотно створено з майстерністю і здатне захопити нас у свою власну віртуальну реальність.

У творчості Сальвадора Далі ми зустрічаємо незвичайні комбінації об'єктів, несподівані перетворення і нелогічні зміни пропорцій. Він переносить нас у світ сюрреалістичних снів, де гравітація перестає існувати, а реальність постає перед нами у неповторному вигляді. "Dali.Digital.Surrealism" відкриває перед нами можливості безмежного експерименту та візуального захоплення.

  • Час перебування у галереї протягом сеансу необмежений
  • VIP-дивани зі столиками з келихом ігристого напою. Вільна зручна розсадка за Вашим бажанням
  • Імерсивна фотозона для чудових сторіз та світлин
  • Рекомендовано для відвідування всією родиною.
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код