Категорії Інформація
Каси Додати подію
ДАР РОДУ
24 березня - 14 квітня 2023

ДАР РОДУ

Ціна: 250 грн

Театр на Печерську
м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 5
Вибрати дату

Замовити квитки на "ДАР РОДУ"

Тривалість події — 80 хвилин.
24 бер., пʼятниця
14 квіт., пʼятниця

Про подію

Не пропустіть виставу "Дар роду" в Києві

Увечері 24 березня маленький театр з великими амбіціями представить нову виставу "Дар роду". Її варто відвідати, якщо хочете відчути емоційну свободу, незалежність та відчути силу українського духу. 

Ще вистава  відповість на найактуальніші питання:

  • Хто ми?

  • Звідки ми родом?

  • Який наш генетичний код?

  • Як глибоко заховане наше коріння?

На всі ці та багато інших запитань, актори Театру на Печерському спробують відповісти через призму мистецтва та культури у сучасному та класичному прояві. Тож це буде незабутня подія, яка торкнеться підсвідомості. Приходьте до театру і ми запевняємо, що ви залишитеся під великим враженням.

Купити квитки на театральну виставу можна, як завжди, на нашому сайті. Також ви можете подивитися всі події Театру на Печерському в Києві.

Основні цінності "Дар роду"

Через виставу "Дар роду" актори театру мають на меті показати, як змінювалася свідомість українських жінок відтоді, як на українську землю прийшла війна. А виконуватиметься вистава в жанрі музично-поетичної фантазії.

Головні героїні твору — це 6 простих українських жінок, які стали свідками жахливих воєнних злочинів з боку російської армії. Але вистава не про війну, вона про життя і надію, любов і радість, силу і переоцінку цінностей.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код