Категорії Інформація
Каси Додати подію
30 березня 2023

Джаз під зірками «Джаз крізь час» SOLOVIOV & Band

Ціна: 550-800 грн

Планетарій
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3
Купити квиток
550-800 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Джаз під зірками «Джаз крізь час» SOLOVIOV & Band"

Тривалість події — 60 хвилин.
30 бер., четвер

Про подію

Київський Планетарій в рамках мистецького проекту ARTSpace та український композитор, піаніст Андрій Соловйов (SOLOVIOV) представляють унікальну повнокупольну програму – подорож «Джаз Крізь Час».

Улюблена програма глядачів Київського Планетарію у будь-якому віці! Ви почуєте цікаві факти з історії джазової музики та гарантовано відпочините душею, спробуєте відволіктись від нав’язливих думок під час спілкування з музикантами. Цього вечора Ви відчуєте як змінювалося життя та музика починаючи з 30-х років минулого століття по сьогоднішній час, відчуєте атмосферу джазового стилю завдяки вдало підібраним повнокупольним проекціям 360 на куполі Київського Планетарію.

До Вашої уваги представлені найвідоміші світові музичні хіти у новому джазовому звучанні, а також авторські композиції відомого українського композитора та піаніста Андрія Соловйова.

Цього вечора на сцені разом з Андрієм будуть відомі українські музиканти, яких, без перебільшення, можна назвати сучасною українською музичною елітою.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни(зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:15 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код