Категорії Інформація
Каси Додати подію
«Джон Неш й теорія ігор». Мультимедійна лекція
29 січня 2023

«Джон Неш й теорія ігор». Мультимедійна лекція

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 250 грн

MODI Art&Wine Gallery
вулиця Мала Житомирська, 17, Київ

Про подію

«Джон Неш й теорія ігор». Мультимедійна лекція

Наступна недільна лекція від галереї Моді буде про Джона Неша – найбільш епатажну постать у сучасній математиці та економіці. Як у однієї особи уживалися геніальність і божевілля?

"Ігри розуму" (Beautiful mind) - фільм про Джона Неша, який у 2001 році отримав премію "Оскар" відразу за чотирма номінаціями. Що у фільмі – правда, а що – фантазія творців фільму?

Що таке рівновага за Нешем, чому вона визнана одним із ключових понять у сучасній економіці і де вона зустрічається у повсякденному житті? Що вивчає теорія ігор? Ви дізнаєтеся про те, що предметом теорії ігор є не тільки і не стільки азартні ігри, скільки, насамперед, різні ситуації, що призводять до конфлікту особистих інтересів – переговори, розподіл соціальних благ, торгівля, аукціони, складання розкладів та багато іншого.

Приходьте, буде пізнавально!

Лектор - Сергій Доценко, кандидат фіз-мат. наук, доцент в галузі прикладної математики та інформатики, викладач. Лекції проводить інтерактивно, задає цікаві питання аудиторії. Після лекції відбувається коротке обговорення, де учасники події можуть задати питанння, висловити свою думку та поділитись враженнями з аудиторією.

Вартість участі в лекції за передплатою 250 грн (що включають 150 грн барний депозит, тобто вино й закуска на цю суму).

Арт- й мультимедійні лекції відбуваються щонеділі о 18:00 в богемному місці MODI Art&Wine Gallery (адреса: м.Київ, вул. Мала Житомирська 17 - www.facebook.com/modigallery).

В галереї Моді світло є завжди! Любите вино, мистецтво й світло - значить ви у Моді)

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код