Выберите зал
Театр
Театр російської драми ім. Лесі УкраїнкиТеатр російської драми ім. Лесі Українки159 Театр оперетиТеатр оперети98 Жовтневий палацЖовтневий палац1 Молодий театрМолодий театр84 Театр драми і комедіїТеатр драми і комедії89 Театр на ПодоліТеатр на Подолі57 Театр «Сузір’я»Театр «Сузір’я»44 Київський планетарійКиївський планетарій1 Будинок АктораБудинок Актора1 Театр ляльок на лівому березі ДніпраТеатр ляльок на лівому березі Дніпра2 Мистецько-концертний центр ім. Івана КозловськогоМистецько-концертний центр ім. Івана Козловського3 Європейський культурний центр КраківЄвропейський культурний центр Краків3 Театр-студія SPLASHТеатр-студія SPLASH1 Національна музична академія України імені П.I. ЧайковськогоНаціональна музична академія України імені П.I. Чайковського6 Театр ШкаffТеатр Шкаff2 Театр ляльокТеатр ляльок2 Мала ОпераМала Опера1 Театр ім. Івана ФранкаТеатр ім. Івана Франка2 Будинок АрхітектораБудинок Архітектора1 Театр «Тысячелетие»Театр «Тысячелетие»2 Театр на ЛипкахТеатр на Липках33 Київський Театр «АКТОР»Київський Театр «АКТОР»25 Мистецький арсеналМистецький арсенал5 Новий Український ТеатрНовий Український Театр8 КМАТОБ для дітей та юнацтваКМАТОБ для дітей та юнацтва21 Классический Художественный Альтернативный ТеатрКлассический Художественный Альтернативный Театр9 Театр «Браво»Театр «Браво»23 Київський театр «ЗОЛОТІ ВОРОТА»Київський театр «ЗОЛОТІ ВОРОТА»32 Театр «Колесо»Театр «Колесо»11 Малий зал Палацу «Україна»Малий зал Палацу «Україна»20 Концерт-хол «Freedom»Концерт-хол «Freedom»8 Новий драматичний театр на ПечерськуНовий драматичний театр на Печерську23 Циганський театр «Романс»Циганський театр «Романс»5 Кінотеатр «Кінопанорама»Кінотеатр «Кінопанорама»9 Будинок офіцерів Збройних сил УкраїниБудинок офіцерів Збройних сил України23 AtlasAtlas3 Національна опера УкраїниНаціональна опера України1
Детальніше
18 січня-21 січня
Усього подій: 4
15000
15000 ₴
Купити квиток
Детальніше
20 січня-14 лютого
Усього подій: 2
80
80-500 ₴
Купити квиток
Детальніше
31 січня-14 лютого
Усього подій: 2
120
100-350 ₴
Купити квиток
Детальніше
13 лютого
19:00, вівторок
150
150-450 ₴
Купити квиток
Детальніше
14 лютого-16 лютого
Усього подій: 3
400
400-1750 ₴
Купити квиток
Детальніше
14 лютого
19:00, середа
500
500-1500 ₴
Купити квиток
Детальніше
14 лютого
19:00, середа
200
200-450 ₴
Купити квиток
Детальніше
17 лютого
17:00, субота
220
220-1000 ₴
Купити квиток

Квитки на події 14 лютого в День Закоханих

Романтичний вечір до Дня закоханих

Здавалося тільки що віддзвеніли різдвяні дзвони і столичні клуби, концертні холи і театри гостинно зустрічали глядачів, як вже наближається наступне свято. Лютневий День Святого Валентина об'єднує серця і душі, привносить романтику у відносини і просто привід весело і цікаво провести час разом.

Багато закоханих пар 14 лютого бажають домогтися усамітнення і подарувати себе один одному. Але для тих, хто бажає зробити це свято неповторним і неординарним, рекомендуємо звернути увагу на міські афіші. Щоб вибрати, куди піти в цей святковий день, слід врахувати свої особисті переваги і інтереси людини, для якої готуєте сюрприз.

 

Міські афіші на День закоханих

У Києві 14 лютого знайдеться цікавий захід для кожного:

  • хто тільки шукає свою половинку;
  • хто організовує розвагу для своєї половинки;
  • хто не відноситься ні до однієї і ні до іншої групи.

Спортсменам в День закоханих можна взяти участь в забігу, цінителям мистецтва відвідати вистави в улюбленому театрі, а любителів нічного життя столичні клуби в Києві запрошують на святкові вечірки і дискотеки.

Символом Дня закоханих, звичайно ж, є відома трагедія англійського драматурга Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Театр російської драми імені Лесі Українки запрошує на перегляд кращої п'єси про любов. Тематика не втрачає актуальності і в наш час. Правдоподібними залишаються характери головних персонажів, історія. Квитки на спектакль стануть справжнім подарунком для театралів.

Якщо класика вже відома напам'ять, чому б не подивитися сучасні спектаклі. Афіша на Подолі від драматурга Тетяни Іващенко зацікавить детективно-любовною історією. Адже коли домогтися бажаного непросто, може, вдасться купити? Ілюзія щастя, відчай, справжні почуття - все це чекає свого глядача на театральній сцені.

Закоханих в їхнє свято театральні студії міста запрошують на вистави:

  • Молодий театр з неповторними п'єсами
  • Національна музична академія імені П. Я. Чайковського з комедіями;
  • Мюзикли в театрі імені І.Я.Франка.

Якщо театральне мистецтво - не ваша стихія, а куди піти ви ще не вибрали, подумайте про відвідування романтичного шоу в Київському планетарії. Тут і можливість помилуватися зірками, і подарувати коханій цілий Всесвіт, а також можна замовити перегляд певного фільму.

 

Концертна програма в День Святого Валентина

Крім веселощів в нічних клубах, насолоди акторською грою на театральній сцені, здивувати близьку людину можна, подарувавши квитки на концерти відомих виконавців та музикантів.

Наприклад, святкова шоу-програма «Музика сердець» або концерт «Музика любові» в Києві занурять вас в мелодії Френка Сінатри, і гарячі композиції ваших сердець.

Столичні заходи подарують глядачам неповторний теплий і душевний вечір, який в настільки символічне свято стане початком чи продовженням вашої любові і пристрасті.