Рус Укр Eng
Джульєтта та Ромео
27 березня - 30 травня

Джульєтта та Ромео

30-300 грн

Театр російської драми ім. Лесі Українки
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)
Вибрати дату

Квитки на "Джульєтта та Ромео"

27 бер., середа
25 квіт., четвер
16 трав., четвер
30 трав., четвер

Про подію

Джульєтта і Ромео: новий погляд на класичну історію

З 2 грудня по 27 січня 2019 року кожен може поглянути на іменитий спектакль, який через сотні років анітрохи не втратив своєї актуальності. Зворушлива, пронизлива, казка про закоханих «Ромео і Джульєтту» знову оживе на сцені в Україні під керівництвом досвідченого режисера Кирила Калашникова. На глядачів чекає справжня любовна драма, приправлена ​​ненавистю і гіркотою розлуки. Подивитися її можна буде в Театрі російської драми імені Лесі Українки. Купити квитки можна прямо зараз в електронній касі за ціною від 30 до 300 гривень.

Зворушлива любовна драма знову в Києві!

«Ромео і Джульєтта» - сюжет, який не сходить зі світових сцен вже багато поколінь. На ньому виховувалися цілі родини, навчившись після цінувати прості людські почуття і забувши про ворожнечу. У центрі вистави - оповідь про двох підлітків, які палко люблять один одного, але при цьому належать до сімей, що ворогують між собою. Ця історія - повість від іменитого Вільяма Шекспіра, яка допоможе зрозуміти, що щастя власних дітей набагато важливіше, ніж стародавня, незрозуміло ким і навіщо розпочата ворожнеча поколінь. «Ромео і Джульєтта» - маленька історія, яка допомагає зрозуміти і побачити справжні цінності в цьому житті.
У головних ролях:

  • Кирило Ніколаєв;
  • Шорена Шонія;
  • Юрій Гребеник;
  • Гліб Суряга;
  • Олег Замятін;
  • Володимир Ращук;
  • Євген Авдєєнко та інші.

Ця п'єса для тих, хто бажає розставити всі крапки над «І» у власному житті, відшукати в ній правду і вимисел, навчитися цінувати справжні почуття.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99