Категорії Інформація
Каси Додати подію
02 лютого - 03 березня 2023

Джульєтта та Ромео

Ціна: 100-500 грн

Національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)
Вибрати дату

Замовити квитки на "Джульєтта та Ромео"

Тривалість події — 150 хвилин.
02 лют., четвер
17 лют., пʼятниця
03 бер., пʼятниця

Про подію

Джульєтта і Ромео: новий погляд на класичну історію

Кожен може поглянути на іменитий спектакль, який через сотні років анітрохи не втратив своєї актуальності. Зворушлива, пронизлива, казка про закоханих «Ромео і Джульєтту» знову оживе на сцені в Україні під керівництвом досвідченого режисера Кирила Калашникова. На глядачів чекає справжня любовна драма, приправлена ​​ненавистю і гіркотою розлуки. Купити квитки можна прямо зараз в електронній касі за ціною від 100 до 500 гривень.

Зворушлива любовна драма знову в Києві!

«Ромео і Джульєтта» - сюжет, який не сходить зі світових сцен вже багато поколінь. На ньому виховувалися цілі родини, навчившись після цінувати прості людські почуття і забувши про ворожнечу. У центрі вистави - оповідь про двох підлітків, які палко люблять один одного, але при цьому належать до сімей, що ворогують між собою. Ця історія - повість від іменитого Вільяма Шекспіра, яка допоможе зрозуміти, що щастя власних дітей набагато важливіше, ніж стародавня, незрозуміло ким і навіщо розпочата ворожнеча поколінь. «Ромео і Джульєтта» - маленька історія, яка допомагає зрозуміти і побачити справжні цінності в цьому житті.

У виставі беруть участь артисти: Юрій Гребельник, Юрій Кухаренко, Гліб Суряга, Олег Замятін, Володимир Ращук, Віктор Сарайкін, Кирило Ніколаєв, Максим Нікітін, Олександр Валюк, Олексій Поліщук, Борис Вознюк, Петро Сова, Андрій Пономаренко, Володимир Фетісов, Наталія Доля, Ірина Новак, Шорена Шонія, Надія Кондратовська, Євгеній Овчаров, Павло Текучев, Ярослав Ланчак, Владислав Фуківський, Марія Агапітова, Діна Андрійчук, Ольга Буйніч, Ірина Бучко, Євген Гричененко, Кирило Данчук, Анастасія Дерюгіна, Катерина Дороніна, Наталія Жук, Владислав Мелешко, Віталій Метерчук, Кирило Прокопчук, Ангеліна Симонова, Катерина Старюченко, Аліса Тункевич, Євген Щербань.

Ця п'єса для тих, хто бажає розставити всі крапки над «І» у власному житті, відшукати в ній правду і вимисел, навчитися цінувати справжні почуття.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код