Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Ëлка
27 жовтня 2021

Ëлка

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 790-4900 грн

Stereo Plaza (Стереоплаза)
пр-т Валерія Лобановського, 119

Про подію

Ëлка у Києві!

27 жовтня 2021 року у концертному залі Stereo Plaza відбудеться  концерт Ëлка в Києві, з програмою «Мне легко». Великий концерт виконавиці стане справжнім подарунком для всіх шанувальників. Адже Єлизавета Іванців, відома як Ëлка, не просто улюблениця тисяч українців, а й сама народилася і багато років прожила в Ужгороді на Закарпатті. Цього вечора на вас чекають нові пісні та улюблені кожним хіти. Сама співачка ніколи не  обмежувала себе  одним жанром і завжди експериментувала: рок, хіп-хоп, R&B -  були і залишаються частиною її музичного стилю. З 2019 року Ëлка працює над авторським проектом ЯАVЬ, який можна назвати альтер-его співачки. Проте, як би не розвивався творчий шлях виконавиці, кожен концерт Ëлка- це справжній вибух емоцій і почуттів, які варто почути і відчути наживо!

Концерт з програмою «Мне легко»

Чуттєві мелодії, щирі тексти та чарівний голос - все це наповнить справжнім щастям всіх глядачів, які відвідають концерт в Києві! Хіба можна уявити кращий  осінній вечір у колі друзів або разом з коханою людиною?

Щоб потрапити на великий концерт Ëлка в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 550 до 4900 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти восени в Києві? На концерт Ëлка!

  1. Першим почути нові пісні
  2. Побачити довго очікуване шоу
  3. Поринути у глибокий чуттєвий вокал

Ëлка пісні:

  • «На большом воздушном шаре»
  • «Около тебя»
  • «Прованс»
  • «Скучаю»
Попереднє замовлення