Категорії Інформація
Каси Додати подію
ГовориТи!
30 серпня 2022

ГовориТи!

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 250 грн

INVERIA EVENT SPACE
вул. Володимирська, 49А

Про подію

Благодійний захід.

Культурно-освітня платформа для творчого диспуту про мистецтво під час війни. Насичені, продуктивні два дні, присвячені українському театру та кіно. Натхненна атмосфера нетворкінгу між молодими, креативними, творчими людьми, які є творцями сучасного українського мистецтва.

29 серпня – Театральний день.

- Творчі розмови у форматі відкритого подкасту з відомими режисерами театру (Іван Уривський, Олександр Книга, Ростислав Держипільський, Давид Петросян та ін.). Куратор зустрічі – режисер, директор, художній керівник Малого театру Дмитро Весельський.

- Велика розмова з акторами театру (Олександр Рудинський, Артем Мартинішин, Віталіна Біблів, Ксенія Жданова та ін.)

- Майтер-класи та воркшопи з акторської майстерності, техніки мовлення, робота з тілом та голосом від відомих акторів театру та кіно. (УВАГА, КІЛЬКІСТЬ МІСТЬ ОБМЕЖЕНА! Усі майтер-класи проводитимуться за попередньою реєстрацію у соцмеражах благодійного фонду «Мистецький український рух» МУР)

- Виставка, присвячена театральним прем’єрам сьогодення «Театр після 24…». За підтримки редакції часопису «Театрально-концертний Київ»

- Короткі сеанси на розвиток власної сенсорики від «Театру відчуттів»

- Ярмарок мистецької літератури від книгарні «Закапелок».

- Окрема творча дитяча кімната, де проходитиме Лялькова вистава «Зубата» від проєкту «Вартові казок» та майстер-клас з дубляжу мультфільмів.

- Завершенням театрального дня стане вистава Малого театру у цілковитій темряві «Точка зору». (УВАГА, КІЛЬКІСТЬ МІСТЬ ОБМЕЖЕНА! Реєстрація на виставу буде проходити окремо у соцмережах благодійного фонду «Мистецький український рух» МУР).

30 серпня – День кіно.

- Творчі розмови у форматі відкритого подкасту з відомими українськими кінорежисерами (Катерина Горностай, Олесь Санін, Валентин Шпаков, Мирослав Латик). Кураторки зустрічі – Людмила Чиркова та Ніна Тараруєва.

- Розмова про сучасне кіно з кастинг-директором Алою Самойленко.

-Відкритий подкаст Нарімана Алієва (кінорежисера та автора подкасту «Mimcultpryvit») з Анастасією Євдокимовою (культурною менеджеркою, літературознавицею та співавторкою подкасту «Наразі без назви».

- Велика розмова з акторами кіно (Леся Самаєва, Роман Луцький, Олена Узлюк, Наталя Васько, Віктор Жданов та ін.)

- Виставка «Українське кіно після 24…»

- Перегляд короткометражного фільму «На своїй землі» режисера Олександра Кірієнка.

- Майстер-класи та воркшопи з акторської майстерності, професійний дубляж та трюкова каскадерська підготовка.

- Творча дитяча кімната, де проходитиме майстер-клас зі створення анімації, а також урок з фотопозування для підлітків.

За детальнішою інформацією і розкладом подій івенту слідкуйте у соцмережах МУР. Усі зібрані кошти будуть перераховані на потреби фонду Український мистецький рух, який створений з метою підтримувати творчий розвиток дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також надавати матеріальну і ментальну протекцію людям усіх творчих професій та їхнім сім’ям."

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код