Рус Укр Eng
Графиня Маріца
24 лютого - 24 квітня

Графиня Маріца

40-350 грн

Театр оперети
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3
Вибрати дату

Квитки на "Графиня Маріца"

24 лют., неділя
31 бер., неділя
24 квіт., середа

Про подію

Графиня Маріца - найбільш "угорська" оперета Імре Кальмана

Легендарна постановка, яка отримала визнання від глядачів і критиків багатьох країн світу, на сцені київського Театру оперети! Надзвичайно сучасна та динамічна, повна живої музики і вражаючих костюмів, ця п'єса не залишить байдужими ні любителів театрального класики, ні тих, хто вважає за краще ньюскул. Купити квитки на оперету "Графиня Маріца" можна вже сьогодні - у касах Києва, або на нашому сайті, в режимі онлайн.

У театрі не буває неактуальних фраз

Зав'язана на завжди актуальній темі кохання, постановка розповідає про складну долю головних героїв, які знайшли своє щастя лише вдома, у своїх витоків. Історія вчить нас любити - гаряче і щиро, довіряючи один одному і прощаючи всі дрібні образи. Але не тільки почуття між людьми стають ключовими - в контексті також можна вловити і розмову про цінності своєї культурної спадщини, повагу до власної країни. В цілому, оперета покликана розбудити свідомість глядача, закликати його до нових позитивних кроків на шляху до самовизначення.

Не пропустіть це грандіозне шоу - замовляйте квитки заздалегідь на сайті kontramarka.ua, а також стежте за новинами нашої афіші, щоб завжди бути в центрі культурних подій Києва!

© utv

 

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99