Рус Укр Eng
Категорії Інформація
20 червня 2021

Гуцулка Ксеня

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 250-1250 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

Увага! Подію перенесено на 20 червня 2021 року. Усі квиткі дійсні.

«Гуцулка Ксеня» у Києві! 

Мюзикл "Гуцулка Ксеня" - це поєднання сучасної технології з українською автентикою. Зокрема, серед костюмів можна побачити унікальну колекцію гуцульських гунь Руслани Гончарук. А родзинкою сценічного рішення є лазерне шоу від команди “Show Service”.

За сюжетом, до Ворохти зі США прибувають українські емігранти, щоб знайти молодому хлопцеві наречену в Карпатах. Батько заповідав йому мільйон доларів, але за умови, якщо він знайде на історичній батьківщині «свідому українку» і одружиться з нею.

Композитор Ярослав Барнич увійшов в історію української музики як основоположник модерної української оперети. Його називали «українським Лєгаром». Це був композитор європейської школи і стилю. Музика з оперети Ярослава Барнича звучить у сучасному аранжуванні, а танцювальні номери мають у собі багато елементів сучасної хореографії, зберігаючи при цьому автентичний український лейтмотив.

Режисер-постановник - лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка, народний артист України Ростислав Держипільський.

Попереднє замовлення