Категорії Інформація
Каси Додати подію
Ієронім БОСХ - "Сад земних насолод". Галерея живих картин в Universum Hall
24 лютого 2024

Ієронім БОСХ - "Сад земних насолод". Галерея живих картин в Universum Hall

Ціна: 300-400 грн

UNIVERSUM HALL
пр.Академіка Глушкова, 1 ВДНГ, павільйон №6
Вибрати дату

Замовити квитки на "Ієронім БОСХ - "Сад земних насолод". Галерея живих картин в Universum Hall"

Тривалість події — 45 хвилин.

Про подію

Після майже двохрічної перерви відома в Україні та за її межами галерея живих картин відкриває свої двері в Universum Hall на ВДНГ. Відреставровані історична циклорама 6-го павільйону, в колишньому кінотеатрі "Прогрес", площею 69 м2 "оживає" шедеврами образотворчого мистецтва.

Босх вважається одним із найбільш визначних представників пізнього середньовіччя та раннього Відродження в Нідерландах, і його роботи залишаються об'єктом досліджень та захоплення любителів мистецтва до сьогоднішнього дня.

Твори Босха часто містять дивовижні, майже сюрреалістичні сцени з деталями, які можуть здатися більш ніж дивними. Це створює враження власного фантастичного світу.

Босх часто відображав апокаліптичні сцени, пекельні пейзажі та гріхопадіння людства. Його твори можуть спонукати до роздумів над моральними питаннями та судженням.

Зануртесь у дивовижний світ "Оживаючих химер" - картин Єроніма Босха, де реальність і фантазія зливаються в одне ціле. Кожна химера Босха має свою унікальну форму і складну символіку. Вони втілюють ідеї про злісність людської природи, про боротьбу між добром і злом, між сатиричним поглядом на світ і таємничістю невідомого. Це виклик для нашої уяви і можливість зануритися у світ містики і фантазії.

  • Час перебування у галереї протягом сеансу необмежений.
  • VIP-дивани зі столиками з келихом ігристого напою. Вільна зручна розсадка за Вашим бажанням.
  • Імерсивна фотозона для чудових сторіз та світлин.
  • Рекомендовано для відвідування всією родиною.
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код