Категорії Інформація
Каси Додати подію
30 січня 2024

INSHA Dance Company. Балет "Д.І.М"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 300-1000 грн

МЦКМ "Жовтневий палац"
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

«Дорога додому починається в той момент, коли ми з нього їдемо…»

На сцені Міжнародного Центру Культури та Мистецтв відбудеться премʼєра сучасного балету «Д.І.М.» від театру INSHA Dance Company!

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ПРЕМʼЄРУ ВІД INSHA DANCE COMPANY?

Насолодитися справжнім та чистим мистецтвом танцю від провідних українських митців, які даруючи надію на світле майбутнє, створили надзвичайно проникливу виставу про незламних Українців і для всього світу.

Почути НАЖИВО ексклюзивний музичний твір для струнного квінтету від геніального композитора-сучасника Української музики та віолончеліста - Віктора Рекало, який на межі академічності та урбанізму створив черговий шедевр для вистави «Д.І.М.» від INSHA Dance Company .

Відкрити для себе нові сторони сучасного театрального мистецтва де все зрозуміло без слів, де немає хибного трактування матеріалу, а сенси залежать лише від кольору вашого настрою.

СУЧАСНИЙ БАЛЕТ «Д.І.М. » ВІД INSHA DANCE COMPANY

Сучасний балет на 2 дії «Д.І.М.» на музику Віктора Рекало у виконанні артистів Insha Dance Company - робота створена танцівником, хореографом, суперфіналістом популярного шоу "Танцюють всі! 8 сезон", артистом балету - Іллею Мірошніченко, Катериною Кузнецовою та виключно українськими митцями за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та Стабілізаційного фонду культури від Goethe-Institut.

Вистава фокусується на тілесній рефлексії про дім, його фізичне та духовне значення яке він має для людей, змушених покинути свою землю, а масштабна декорація дозволяє якомога предметніше осягнути весь символізм, яким насичена дія на сцені.

«Це історія про дорогу. Про тих, хто вимушено опинився в одному вагоні евакуаційного потягу і, прийнявши нові правила життя, залишився нескореним. Це присвята кожному з нас, кожному, хто пережив біль втрати і тому, що було втрачено. Дім - це процес, шлях, а отже, ми всі на шляху додому...І поки стукіт залізниці невпинно супроводжує цю подорож дозвольте їм поділитися своїми історіями.»

Танець, створений людьми, які особисто пережили евакуацію з рідних домівок у воєнний час і знайшли в собі ресурс та мужність втілити свій досвід на сцені так як вміють це найкраще - щирим танцем...

Замовляйте квитки прямо зараз та плануйте зустріч з новим українським мистецтвом.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код