Рус Укр Eng
Категорії Інформація
23 листопада 2021

Кавова кантата

Ціна: 300-400 грн

Київський національний академічний театр оперети
вул. Велика Васильківська, 53/3
Купити квиток
300-400 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Кавова кантата"

23 лист., вівторок

Про подію

Кавова кантата: к чему приводит любов до цього напою?

Один з найвідоміших композиторів, авторів класичної музики, Йоганн Себастьян Бах одного разу написав твір, назву якому дав Кавова кантата. Зробив він це через шалене кохання до кави - невідомо, але на сьогоднішній день його музика лягла в основу яскравого і цікавого спектаклю. Його суть незмінно зводиться до одного - до задоволення і прагнення отримувати кожну його краплю щодня. Купити квиток можна за ціною 300-400 гривень.

Захоплююча постановка на головній сцені Києва

«Кавову кантату» можна назвати свого роду легкої сатирою на тему того, до чого найбільше прив'язана людина. Кавоманів повно навіть сьогодні, а в той час, коли було написано твір, світ відчув справжнісінький бум і гарячку, породжену любителями цього напою. Головна героїня вистави - юна дівчина, яка не може відмовити собі в задоволенні, щоб не випити хоча б одну чашечку запашної пиття. Тільки ось всі інші домочадці, включаючи її батьків, категорично проти такого її захоплення і всіляко намагаються відмовити юну леді від цієї дурості. Але головна героїня стійко стоїть на сторожі власного задоволення і в божевільних фарбах описує всю красу і відчуття від кожного ковтка.

Ролі виконують:

  • Сергій Авдєєв;
  • Ірина Беспалова;
  • Володимир Одринський;
  • Микола Бутковський;
  • Валентина Донченко;
  • Анна Коваль та інші.

Замовити квиток на дану постановку рекомендується істинним любителям даного ароматного напою, ви можете з легкістю це здійснити на сайті нашої афіші.

Попереднє замовлення