Рус Укр Eng
Категорії Інформація
29 січня - 19 лютого 2021

Кавова кантата

Ціна: 300-400 грн

Київський національний академічний театр оперети
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3
Вибрати дату

Квитки на "Кавова кантата"

29 січ., пʼятниця
05 лют., пʼятниця
19 лют., пʼятниця

Про подію

Кавова кантата: к чему приводит любов до цього напою?

Один з найвідоміших композиторів, авторів класичної музики, Йоганн Себастьян Бах одного разу написав твір, назву якому дав Кавова кантата. Зробив він це через шалене кохання до кави - невідомо, але на сьогоднішній день його музика лягла в основу яскравого і цікавого спектаклю. Його суть незмінно зводиться до одного - до задоволення і прагнення отримувати кожну його краплю щодня. Купити квиток можна за ціною 250 гривень.

Захоплююча постановка на головній сцені Києва

«Кавову кантату» можна назвати свого роду легкої сатирою на тему того, до чого найбільше прив'язана людина. Кавоманів повно навіть сьогодні, а в той час, коли було написано твір, світ відчув справжнісінький бум і гарячку, породжену любителями цього напою. Головна героїня вистави - юна дівчина, яка не може відмовити собі в задоволенні, щоб не випити хоча б одну чашечку запашної пиття. Тільки ось всі інші домочадці, включаючи її батьків, категорично проти такого її захоплення і всіляко намагаються відмовити юну леді від цієї дурості. Але головна героїня стійко стоїть на сторожі власного задоволення і в божевільних фарбах описує всю красу і відчуття від кожного ковтка.

Ролі виконують:

  • Сергій Авдєєв;
  • Ірина Беспалова;
  • Володимир Одринський;
  • Микола Бутковський;
  • Валентина Донченко;
  • Анна Коваль та інші.

Замовити квиток на дану постановку рекомендується істинним любителям даного ароматного напою, ви можете з легкістю це здійснити на сайті нашої афіші.

Попереднє замовлення