Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Київське море, проходження шлюзу
19 - 28 червня 2021

Київське море, проходження шлюзу

Ціна: 200-400 грн

Причал - метро Дніпро
Причал - метро Дніпро
Вибрати дату

Замовити квитки на "Київське море, проходження шлюзу"

19 черв., субота
20 черв., неділя
26 черв., субота
27 черв., неділя
28 черв., понеділок

Про подію

Прогулянки на теплоході по Дніпру в Києві!

Початок теплого сезону 2021 року - це чудова можливість вирушити на прогулянку на теплоході по Дніпру в Києві! Пароплавна компанія “Гідропарк” рада запропонувати своїм гостям кілька розважальних програм та судна на будь-який смак - від романтичного антуражу Провансу до загадкового підводного гроту, піратської шхуни чи колісного пароплава часів Марка Твена! Також ми забезпечуємо відправлення з різних районів міста: пристань на Оболоні, у Гідропарку і від метро “Дніпро”, що допоможе вам якнайкраще спланувати відпочинок.

Цікаві подорожі по Дніпру з розважальними програмами

Адже, що може бути краще, а ніж після прогулянки сонячним днем вирушити у подорож по Дніпру! Що чекає вас на борту? У нас є розваги, які сподобаються кожному! Для гостей міста особливо цікавою буде участь у прогулянці “Панорама Києва”, у супроводі екскурсоводу чи живої музики, для сімейної пригоди вихідного дня, радимо обрати подорож до Київського моря з проходженням шлюзів. Романтичне побачення краще влаштувати за маршрутом “Вечірній Київ”. У будь-якому разі, чудовий відпочинок і враження гарантовані! І це ще не все! Спеціально для наших маленьких глядачів ми підготували прогулянку по Дніпру з ляльковою виставою на борту! А для тих, хто хоче побачити щось особливе, у нас є програма з ляльковим театром для дорослих!

Ми гарантуємо безпеку, чистоту і комфорт під час будь-якої подорожі на судах нашої компанії. На кожному пароплаві працює буфет. Подаруйте собі незабутні враження про це літо! Щоб потрапити на прогулянку та теплоході по Дніпру в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від … до... гривень. Ще більше подій шукайте в афіші Києва на нашому сайті.

Що робити весною і літом в Києві? Вирушити на прогулянку по Дніпру!

  1. Різноманітні розважальні програми
  2. Чудові краєвиди
  3. Зручні локації для початку подорожі і цікаві маршрути

Програми прогулянок по Дніпру в Києві:

  • “Панорама Києва”
  • “Вечірній Київ”
  • “Київське море”
  • “Дитяча програма. Театр ляльок”
  • “Театр ляльок для дорослих” (16+)
Попереднє замовлення