Категорії Інформація
Каси Додати подію
Клуб настільних ігор
20 червня 2024

Клуб настільних ігор

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ВИСТАВКИ»

MODI Art&Wine Gallery
вулиця Мала Житомирська, 17, Київ

Про подію

Осіння журба, зимова нудьга, тривожні новини оточують нас в ці дні. Ми маємо бути жвавими та проактивними, щоб опиратися цим явищам. Ба більше! - можна їх атакувати та допомагати іншим у спротиві!

Тож, ми в галереї Моді створюємо Клуб настільних ігор.

Наш відвідувач знайде тут цікаве дозвілля, дружню атмосферу, добре вино та приємні знайомства. Але це лише на поверхні! – а за нею лежить глибоке дослідження впливу ігор на світосприйняття, формування думок та набуття навичок зазирнути в іншу свідомість… Або ні ) - постійні відвідувачі знайдуть відповіді на свої внутрішні питання!

Отже запрошуємо вас переконатися в цьому під час простої та водночас хитрої гри “Детектив”: ведучий загадує слово та ілюструє його підбором двох карток. Всі інші гравці - Детективи - теж знають слово, і теж підбирають під нього дві картки, але серед них є один

Конспіролог, який не знає слово… Детективам треба вичислити його дебатами та

голосуванням, а Конспірологу треба розчинитися серед Детективів, щоб не бути

викритим. Гра розвиває фантазію та способи інтерпретації того, що бачиш, навички “читання” людей й контролю емоцій. І ще це буває дуууже смішно )

Всі наші настільні ігри максимально інклюзивні, не потребують попередньої підготовки,

досвіду чи знань – кожен зможе взяти участь, незалежно від попереднього досвіду, віку. Одна гра може тривати від півгодини до години. В разі швидкого процесу можна зіграти декілька раундів однієї гри або в кілька ігор по черзі.

Організатор-ведучий - Антон Фурманюк, маріуполець, має 10 років досвіду з різними іграми, любить їх творити й організовувати, бо вважає, що настільні ігри - гарний спосіб отримати нові знайомства та, навіть, дружбу.

Вартість участі – 300 грн за передплатою (з яких 200 грн – депозит, тобто сума, яку повністю можна використати на вино, інші напої, закуски й смаколики згідно богемних ціна закладу).

«Клуб настільних ігор» відбуваються по четвергах 18:30-21:00 в богемному місці в MODI Art&Wine Gallery (адреса: м.Київ, вул. Мала Житомирська 17 - https://www.facebook.com/modigallery/events Тел. Для довідок: +38 098 686 2483).

Любите вино та ігри – значить, ви у Моді! )

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код