Категорії Інформація
Каси Додати подію
21 січня 2024

Концерт-історія Гаррі Поттер

Ціна: 600-1790 грн

МЦКМ "Жовтневий палац"
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
600-1790 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Концерт-історія Гаррі Поттер"

Тривалість події — 150 хвилин.
21 січ., неділя

Про подію

Не пропускайте легендарну подію для чаклунів та відьом!

Найочікуваніший, найулюбленіший – концерт-історія Гаррі Поттер від LUMOS Orchestra – традиційно запрошує на сцену Жовтневого палацу усіх шанувальників Хлопчика що вижив, 21 січня о 19:00!

Симфонічний оркестр та хор зачарують вас епічністю та красою музики з усіх восьми фільмів саги про хлопчика, що вижив. Програма обрамлена цілісною історією, костюмами, декораціями та відеорядом, що дозволять зануритись у магічний всесвіт Джоан Роулінг так, як ніколи раніше. А всі бажаючі матимуть змогу позмагатися за Кубок Гоґвортсу: і в цій боротьбі кожен слухач зможе вплинути на перемогу!

Тож якщо ви такі ж палкі прихильники Гаррі Поттера як і наш оркестр; якщо імена Джона Вільямса, Патріка Дойла, Ніколаса Гупера та Александра Деспла змушують ваше серце тремтіти у передчутті прекрасної музики; якщо ви завжди мріяли відвідати крутий захід, присвячений магічному світу і створений тими, хто сам цим світом захоплюється — вам неодмінно до нас!

LUMOS Orchestra та камерний хор "Євшан" - єдиний в Україні гік-оркестр відомий тематичними шоу-концертами власної розробки: "Володар Перснів", "Гаррі Поттер", "Гра Престолів" та фантастичною колаборацією з композитором музики до ігор "Герої Меча та Магії - Полом Ентоні Ромеро. Музиканти оркестру – фанати своєї справи та справжні ґіки, отож розуміються не лише на музиці власних концертів, але й на її змістовному наповненні та першоджерелах. Кожен проект колективу – завжди більше, ніж просто концерт. Це сюжетне видовище, поєднане тематичними історіями; інтерактивною взаємодією з слухачами, що завжди збирають повні зали шанувальників та залишають по собі неймовірні емоції та враження.

Диригент концерту — Роман Кресленко

Художній керівник оркестру — Діана Коваль

Художній керівник хору — Ірина Кресленко

Якщо Вам бажається чогось більшого, ніж концерт симфонічної музики; чогось кращого, ніж похід у театр; чогось незабутнього, частиною чого Ви зможете стати – вам до нас. Змагайтеся за Кубок Гоґвортсу, підтримуйте свій гуртожиток або просто насолоджуйтесь музикою та атмосферою – магічна історія, безперечно, зачарує всіх і кожного!

Пакуйте валізи та не забувайте гарний настрій і ваші чарівні палички!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код