Категорії Інформація
Каси Додати подію
Корсиканка
28 січня - 18 лютого 2023

Корсиканка

Ціна: 80-500 грн

Театр драми і комедії
пр-т Броварський, 25
Вибрати дату

Замовити квитки на "Корсиканка"

28 січ., субота
17:00
450 грн
Продано
04 лют., субота
18 лют., субота

Про подію

Цікава вистава «Корсиканка» у Києві

З 28 січня по 18 лютого у театрі драми й комедії у Києві відбудеться цікава подія за п’єсою чеського драматурга Іржі Губача «Корсиканка». У головних ролях гратимуть заслужені артисти України – Олеся Журавська та Сергій Солодов.

Вистава отримала багато позитивних відгуків від глядачів, а також рецензій від критиків. Тому ми радимо вам потрапити на «Корсиканка» та власними очима подивитися, що відбуватиметься на сцені театру. Купуйте квитки вже зараз – з «Kontramarka» зробити це просто та безпечно.

Важливо! Для тих, хто полюбляє ходити до театру драми й комедії у Києві, підготовлена афіша вистав.

Про виставу «Корсиканка»

Прем’єра вистави відбулась 20 років тому. І за цей час вона не тільки не набридла, а з кожним роком тільки збільшує кількість шанувальників. Чому? Не дивлячись на те, що вистава порушує серйозні питання, вона легка й виконана у гумористичному ключі.

Головні герої – Наполеон, який знаходиться у засланні після поразки на острові Святої Єлени, та корсиканка Жозефіна, яка несподівано з’являється у житті минулого великого імператора. Дівчина перевертає життя Наполеона до гори дриґом та змушує його знову бажати відчувати та жити.

Цікаво, чим закінчиться історія? Ви обов’язково дізнаєтесь, просто прийдіть до театру! 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код