Категорії Інформація
Каси Додати подію
Куди я з вами не піду
14 лютого 2023

Куди я з вами не піду

Ціна: 250 грн

Театр «Сузір’я»
м. Київ, вул. Ярославів Вал, 14Б
Купити квиток

Замовити квитки на "Куди я з вами не піду"

14 лют., вівторок

Про подію

Майже комедія "Куди я з вами не піду" в Києві

Приходьте на прем'єру вистави "Куди я з вами не піду" 16 грудня в київський театр "Сузір'я". Виставу поставлено за п'єсою ізраїльського драматурга Михайла Хейфеца "Rock n Roll на заході".

Ця вистава створена для тих, хто хоче забути на деякий час про війну та інші тяготи, які пов'язані з нею, і посміятися від душі. Кажуть, що "Куди я з вами не піду" більше підходить для зрілих людей, а юні душі не зможуть зрозуміти сюжет, адже основною темою вистави є історія про самотні серця. Але сьогодні, можливо, все стало інакше…

Готові вирушити на виставу? На цій сторінці можна купити квиток, а в афіші вистав подивитися інші події столиці.

Кохання в ритмі танцю

Головні герої вистави "Куди я з вами не піду" - чоловік і жінка. Вони приходять до студії танцю і їх ставлять у пару.  Вони — абсолютно різні люди за характером, і це стає причиною найбезглуздіших і найсмішніших ситуацій.

Вони подобаються одне одному і, можливо, залишаться разом. Але їхні постійні суперечки, докори й часом нерозуміння можуть призвести до... самотності. Чи зможуть чоловік і жінка зрозуміти свої почуття? Приходьте на виставу і ви обов'язково дізнаєтеся, чим закінчиться історія.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код