Категорії Інформація
Каси Додати подію
Квиток на фестиваль «NEOсвітній Арсенал. Різні разом»
24 вересня 2023

Квиток на фестиваль «NEOсвітній Арсенал. Різні разом»

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ВИСТАВКИ»

Мистецький арсенал
м. Kиїв, вул. Лаврська, 12

Про подію

Фестиваль «NEOсвітній Арсенал. Різні разом» — безбар’єрний простір для дітей і підлітків, де навчання, а також занурення у мистецькі досвіди, відбувається через творчість і гру.

На стендах учасників наші відвідувачі зможуть корисно та весело провести час, долучаючись до потокових ігор, активностей і спілкування. У трьох майстернях на дітей чекають воркшопи на будь-яку тему — від секретів техніки різографії до акторської майстерності та програмування. На ярмарку ігор й освітніх продуктів малеча та батьки обовʼязково знайдуть товари для цікавого дозвілля та навчання, а найменші відвідувачі зможуть побешкетувати у спеціальній безпечній зоні для гри від 0 до 4 років. Водночас на сценах фестивалю відбуватимуться виступи та концерти, що запамʼятаються і розважать, а подивитися мультфільми та дитяче кіно з батьками можна у нашому кінозалі.

Фестиваль для дітей і підлітків «NEOсвітній Арсенал» — це проєкт із семирічним досвідом, ініційований і втілюваний у Мистецькому арсеналі. Префікс «NEO» у назві фестивалю відсилає до радості пізнання «по-новому» — для всіх, незалежно від віку чи потреб.

Організатор Фестивалю: Мистецький арсенал у співпраці з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу». Проєкт профінансовано урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії за підтримки фонду «Партнерство за сильну Україну.

Вхідний квиток діє для дорослих та дітей від 5 років. Сімейний квиток розрахований для 2 дорослих та 1-2 дітей (віком від 5 років).

Звертаємо увагу, що на території фестивалю перебуватиме велика кількість людей, що може стресувати вашого домашнього улюбленця. Перебування домашніх улюбленців на фестивалі дозволено лише на руках у власників.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код