Категорії Інформація
Каси Додати подію
09 лютого 2023

Kyiv Modern Ballet. Довгий різдвяний обід, Жінки у ре мінорі

Ціна: 250-600 грн

Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва)
вул. Межигірська, 2
Купити квиток
250-600 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Kyiv Modern Ballet. Довгий різдвяний обід, Жінки у ре мінорі"

Тривалість події — 140 хвилин.
09 лют., четвер

Про подію

Kyiv Modern Ballet запрошує на дві події «Довгий різдвяний обід» та «Жінки у ре мінорі» до Києва

З 12 січня по 9 лютого у Київській опері відомий колектив балету Kyiv Modern Ballet представить два балети, які змусять замислитися вас над власним життям та виокремити з нього лише суттєве. Вистави дадуть розуміння, яким цінним є життя та як ми до самого кінця не розуміємо цього. 

Тож приготуйтесь познайомитись з історіями під назвами «Довгий різдвяний обід» й «Жінки у ре мінорі», з неперевершеною хореографією артистів балету, з величною  музикою Баха та Вівальді! 

До речі, крім цієї події, театр опери і балету для дітей та юнацтва (Київська опера) пропонує переглянути інші заходи, зазирнувши в афішу.

Про балет «Довгий різдвяний обід» й «Жінки у ре мінорі»

Балет «Довгий різдвяний обід»  перенесе глядачів до родини Байярдів. З ними ви пережевете 90 років їх життя. 

Цей балет, який виконується під музику Вівальді, стане можливістю побачити, наскільки швидко плине час. З тим часом уходять з життя багато людей, які не залишили про себе майже нічого назгадку. Чи схожі ми з тими людьми? 

Замислитися вас змусить й вистава «Жінки у ре мінорі» на музику Й. Баха.  Вона розповідає про трагічну історію дружби жінок. 

Тут, як і в першій виставі, вас очікує хореографічне диво, а іноді навіть здаватиметься, що артисти просто порушують всі закони фізики та, безперечно, розкриття сенсу земного життя.  

Зустрінемось у театрі! 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код