Категорії Інформація
Каси Додати подію
LATEXFAUNA 3 квитки по 450 грн купуй за 1000 грн
29 квітня 2022

LATEXFAUNA

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 450-1750 грн

Stereo Plaza (Стереоплаза)
пр-т Валерія Лобановського, 119

Про подію

LATEXFAUNA в Києві!

29 квітня 2022 року зустрічайте у Stereo Plaza (Стереоплаза) концерт гурту LATEXFAUNA в Києві з презентацією нового альбому, якого ми чекали цілих чотири роки! Незважаючи на шалений темп, який прийнятий у українському шоу-бізнесі, ці київські хлопці можуть дозволити собі швидкість визнаної зірки європейського рівня. За час, який минув з моменту релізу платівки «Ajahuaska», чимало проектів з’явилися і зникли без сліду. Натомість LATEXFAUNA просто продовжували працювати над результатом, і тепер музиканти точно доведуть, що виважений підхід - не єдина їхня чеснота.

Концерт з презентацією нового альбому

Самі автори заявляють, що нам усім варто чекати нового звучання та подачі. Вони настільки упевнені в своєму матеріалі, що вже у квітні дадуть великий концерт у столиці. Це буде неймовірний level up: нові композиції, знайомі хіти та свіже цілісне шоу, а сам  лонгплей артисти вирішили присвятити героям.

«Фантастичним і реальним, епічним, часом трагічним, сильним і таким героям, якими кожен із нас колись стає», — коментують музиканти. Тож чекаємо на весну ще більше, ніж зазвичай!

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на концерт LATEXFAUNA в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста.  Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди піти з друзями в Києві? На концерт LATEXFAUNA!

  1. Послухати нові пісні
  2. Побачити оновлену концепцію гурту
  3. Побувати на неймовірному виступі

LATEXFAUNA пісні:

  • Kosatka
  • Surfer
  • Kosmos
  • Antiutopia
  • Klan Sokola
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код