Категорії Інформація
Каси Додати подію
Лесь Подерв'янський
10 лютого 2023

Лесь Подерв'янський

Ціна: 550-650 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
550-650 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Лесь Подерв'янський"

Тривалість події — 120 хвилин.
10 лют., пʼятниця

Про подію

Літературна провокація Леся Подерв'янського в Києві

Рік потрібно починати саме так, як ви його хочете провести. Тож якщо ваша свідомість каже, що 2023 рік вимагає гумору та гострого слова, тоді вам варто відвідати концерт Леся Подерв'янського 2 січня в Жовтневому палаці.

Його виступ сповнений не лише гумору та гострого слова, а й філософських роздумів, де автор розкриває перед глядачем проблеми сьогодення, абсурдність життя... На творчість Леся Подерв'янського вплинула і розв'язана росією проти України війна. У своїх п'єсах та оповіданнях автор неодноразово повертається до цієї теми, адресуючи в них росіянам не завуальоване послання про їхній "сцикливий нацизм".

Кому варто відвідати виступ? Якщо ви любите творчість Леся Подерв'янського, тоді вам точно не можна пропускати цю подію, потрібно купити квиток і вирушити до концертної зали.

Більше концертів і виступів Жовтневого палацу дивіться в афіші.

Увага, нове!!! "Класичні п'єси та новітні оповідання"

Саме так представлена нова програма Леся Подерв'янського, а це значить, що крім відомих п'єс (наприклад, "Нірвана", "Кацапи", "Гамлет"), автор підготував для своїх слухачів дещо особливе.

Ми не знаємо що це буде, але повністю впевнені, це буде феєрично, смішно і безумовно в стилі Леся Подерв'янського. Приготуйтеся до того, що ви будете дивуватися, а ще лити сльози від сміху.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код