Категорії Інформація
Каси Додати подію
Лохотрон по-українськи або СТО ТИСЯЧ
20 червня 2026

Лохотрон по-українськи або СТО ТИСЯЧ

Ціна: 400 грн

Циганський театр «Романс»
м. Київ, пр-т Перемоги, 38
Купити квиток

Замовити квитки на "Лохотрон по-українськи або СТО ТИСЯЧ"

Тривалість події — 135 хвилин.
20 черв., субота
17:00 Відкриття дверей: 16:30
400 грн

Про подію

«Лохотрон по-українськи або 100 000 $»

     (за п’єсою І. К. Карпенка-Карого «Сто тисяч»)

     Давня історія, описана І. Карпенком-Карим  в п’єсі «Сто тисяч» - дивно     повторюється і в новітній історії України. Українець не хоче і не мусить бути ошуканим перехожим у своїй Вітчизні. Це і є головним посланням у фатальній комедії від Театру української традиції «Дзеркало» глядацькій аудиторії, якою і є 41 мільйон  українців.

     Що краще – гроші чи любов? Таке питання постає перед юним Романом Калиткою. Його батько прагне розбагатіти через махінації з фальшивими грішми. Та парубок кохає просту дівчину Мотрю і вагається між спокусою батьківського «багатства» та покликом серця. Що переможе? Хто виграє в божевільному «лохотроні»? Про це глядачі довідаються з вистави за п’єсою Івана Карпенка-Карого «Сто тисяч» - «Лохотрон по-українськи».

Ідея і постановка –  директор-художній керівник театру, заслужений діяч мистецтв України, Народний артист України Володимир Петранюк

Сценографія і костюми – Валентина Кузьмічова

Хореографія – Людмила Глушко

Тривалість вистави – 135 хвилин (з антрактом 15 хв.)

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код