Рус Укр Eng
Категорії Інформація
08 листопада 2020

Любов без правил

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 500-750 грн

Freedom Hall (Фрідом Холл)
м. Київ, вул. Кирилівська, 134

Про подію

“Любов без правил” в Києві!

8 листопада 2020 року у Freedom Hall відбудеться вистава “Любов без правил” в Києві від театру “Візаві” і режисера Євгена Морозова. Починається все з того, що одна дуже амбітна жінка будь-що хотіла досягти кар’єрного успіху. Так сильно, що навіть вирішила перевтілитися у чоловіка: чоловікам і платять більше, і підвищують частіше. Однак за успіхом прийшли і неочікувані проблеми. Твій хлопець не дуже в захваті від таких перевтілень. А от коханка шефа - навпаки, ладна вистрибнути зі шкіри, аби тобі сподобатися. Та якби тільки це! Сам директор - мачо і супермен відчуває до тебе дивний потяг, хоча раніше був впевнений у власних традиційних смаках на 100%.

Романтична комедія від театру “Візаві”

А ти - жінка, яка вирішила позмагатися з чоловіками на їхньому полі. І ніби все вдалося: є і робота, і увага з боку чоловіків і жінок. Але що тепер з усім цим робити? І чи було воно того варте? Як втримати баланс і не зрадити себе? Як бути чоловіком і жінкою в одному тілі?

Щоб потрапити на виставу “Любов без правил” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 500 до 750 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті

Куди піти з дівчиною в Києві? На виставу “Любов без правил”

  1. Подивитись романтичну комедію
  2. Подивитись іншими очима на стосунки чоловіків і жінок
  3. Відпочити на веселій виставі
Попереднє замовлення