Рус Укр Eng
Категорії Інформація
25 - 31 грудня 2021

Лускунчик

Ціна: 200-1200 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Вибрати дату

Замовити квитки на "Лускунчик"

25 груд., субота
26 груд., неділя
27 груд., понеділок
28 груд., вівторок
29 груд., середа
30 груд., четвер
31 груд., пʼятниця

Про подію

«Лускунчик» з Катериною Кухар в Києві!

3 25 по 30 грудня  2021 року на сцені Жовтневого палацу відбудеться балет «Лускунчик» в Києві,  за участю прими-балерини Національної опери України Катерини Кухар.

Це класичний балет, який кожен з нас знає з дитинства. Дивитися його можна нескінченно, а особливо, коли головну жіночу роль у ньому виконує одна з найбільш відомих та визнаних танцівниць України - Катерина Кухар. Лібрето вистави створено за мотивами казки “Лускунчик і Мишачий король” про зачарованого принца, якого відьма перетворила на потворну ляльку. Але дівчинка Марі потрапила до Марципанового королівства і завдяки своєму люблячому серцю розвіяла злі чари та звільнила Лускунчика від закляття. Автором інсценування став французький балетмейстер Маріус Петіпа, який більшу частину свого життя прожив в Росії.

Класичний балет Петра Чайковського

Цей балет не став би світовим шедевром без музики видатного композитора Петра Чайковського, що і зараз є однією з візитних карток автора. Геніальна музика та балетні партії майстра склалися в одну з найкращих вистав в історії балету, який ми запрошуємо подивитись наживо. Незабутні емоції та неперевершене мистецтво для вас!

Щоб потрапити на балет “Лускунчик” з Катериною Кухар в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та  в касах міста. Ще  більше вистав в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди піти всією родиною в Києві? На балет “Лускунчик” з Катериною Кухар!

  1. Відомий балет з примою оперного театру
  2. Геніальна класична музика
  3. Справжня Різдвяна казка
  • Лібрето за повістю-казкою Ернеста Теодора Амадея Гофмана «Лускунчик і мишачий король»: Маріус Петіпа
  • Хореографія: Валерій Ковтун
  • Музика: Петро Чайковський
Попереднє замовлення