Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
МАЧЕТЕ 2 квитки по 690 грн купуй за 1000 грн
08 березня 2022

МАЧЕТЕ

Ціна: 690-2990 грн

Stereo Plaza (Стереоплаза)
пр-т Валерія Лобановського, 119
Купити квиток
690-2990 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "МАЧЕТЕ"

Тривалість події — 120 хвилин.
08 бер., вівторок

Про подію

«МАЧЕТЕ» у Києві!

8 березня, в день найсвітлішого свята весни, «МАЧЕТЕ» презентує нову програму «SINGULARIS», в яку ввійдуть нові пісні та вже улюблені хіти гурту.

«Мачете» – зброя по-справжньому щасливих людей. «Не схожі на інших», «унікальні», «самобутні» – саме так говорять про гурт, що створює дійсно трансцендентну музику та спонукає заглибитися у себе. З 2010 року «Мачете» виховує у своєму слухачі тягу до самопізнання та духовного розвитку. Фронтмен гурту Ярослав Малий впевнений, що світ – це божественна система, де між собою може взаємодіяти усе живе, і де пріоритетом буде мир, щастя та любов.

Проміняти шумний мегаполіс на життя у горах, віднайти гармонію з природою та світом, відчувати щастя щодня – все це успішна багаторічна практика Ярослава Малого. Свій життєвий досвід музикант переносить у мистецтво, створюючи пісні, сповнені сили та виняткової енергетики. Кожна робота гурту – це щирість і краса, мінімум спецефектів, проте – максимум сенсів.

«МАЧЕТЕ» вже давно знайшов свого слухача. Це ті, хто поділяє думку, що світ вартий позитивних змін, що важливо не просто говорити, а брати ініціативу у свої руки та діяти.

Фронтмен гурту високо цінує моменти внутрішнього спокою та діалогу з Творцем. Ярослав Малий впевнений, що музика – найсильніша енергія, а глядач, який прийде на живий виступ, стане співавтором виняткової атмосфери духовного єднання.

“Новий альбом «Мачете», як і нова програма, називається «Сингуляріс». У нашому випадку це слово означає бажання злитися з нескінченністю. Зовні до нас приходить величезна кількість енергії, яка підтримує наше життя. Ми вкладаємо цю енергію у наші справи, стосунки, повсякденні турботи. А хтось витрачає її на війни, на конфлікти… Ми вважаємо, якщо віддавати енергію назад у нескінченність з відчуттям любові до того, що нам дає силу жити та творити, це змінює світ на краще. Наші концерти будуть присвячені саме цій темі. У новій програмі будуть і запитання, і відповіді».

Соліст гурту підкреслює, що концерт також буде присвячений темі щастя. Разом зі слухачами «МАЧЕТЕ» намагатиметься розібратися, як правильно проживати життя, бути співтворцями власної нової реальності, нового Всесвіту. Музиканти обіцяють потужний взаємообмін думок та емоцій, звільнення від стереотипних уявлень про світ та відкритість назустріч любові. 

Приготуйтеся отримати потужний заряд світла! І обов'язково поділіться ним з близькими людьми.

Що: МАЧЕТЕ «SINGULARIS»

Де: STEREO PLAZA (проспект Валерія Лобановського, 119)

Коли: 8 березня, 20:00

Попереднє замовлення