Рус Укр Eng
Маруся Чурай

Маруся Чурай

12 січня - 02 лютого
Усього подій: 2
Театр оперети
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3

Квитки на "Маруся Чурай"

Тривалість події — 120 хвилин.
12 січ., субота
02 лют., субота

Про подію

Українська духовність в п'єсі «Маруся Чурай» за романом Ліни Костенко

Чудове твір «Маруся Чурай» унікальною, великої української поетеси Ліни Костенко поставлено чудовою, талановитою трупою артистів. Другий сезон поспіль Театр оперети в Києві радує глядачів постановкою п'єси під керівництвом Віталія Селезньова. У головних ролях зіграють:

  • Маруся Чурай - Т. Дідух, Я. Татарова;
  • Грицько - А. Кирилов, Е. Прудник;
  • Бобренчиха - І. Лапіна, А. Нагля і багато інших.

У виставі задіяна ціла низка титулованих заслужених і народних артистів України, що гарантує відмінне проведення часу. Неперевершена гра акторів, западає в серця і залишає в душі незгладимий слід надовго, зробить вечір незабутнім. Герої п'єси вимовляють слова, закладаючи в них емоції, які не залишають глядача байдужим. Тільки гра на сцені професіоналів здатна викликати душевний резонанс, зачіпаючи кожен фібр. Таке дійство хочеться дивитися заново ще багато разів.

Про що п'єса

Ліна Костенко у віршованому романі «Маруся Чурай» відобразила суть проблеми України в усі віки. Тільки через відродження високої національної духовності і культури, перемігши всі неправди і брехня, заздрісників і недоброзичливців, але залишившись при цьому гордим і натхненним, зможе держава стати сильним і багатим.
Твір відобразило долю нещасної, виснаженою, ображеної зрадою коханого дівчини, однак, гордої, сильної духом, не зломили від всіх випали на її долю випробувань. Навіть після того, як героїню несправедливо засудили в отруєнні нареченого (отрута збиралася випити сама жінка, яка не перенісши нанесеної образи) і лише за мить до страти звільнили, вона зберегла власну гідність, залишилася справжньою людиною, душевним і глибоко чуттєвим.

Як потрапити на захід в Києві

Побачити історичну драму на помостах Київського національного академічного театру оперети можна буде 14 і 15 грудня 2018 року, а також 12 січня і 2 лютого 2019 р Квитки на спектакль легко купити вже зараз у касах міста за ціною від 40 до 350 грн. Або за цією ж вартістю замовте їх з комфортом, з можливістю вибору вподобаного місця по інтернету на Контамарка.ЮА.
Подаруйте собі вечір мистецтва і незабутні враження від неймовірної гри професійного акторського складу!

Попереднє замовлення на группу KISS
Наприклад : +38 099 999 99 99