Категорії Інформація
Каси Додати подію
МИНА МАЗАЙЛО
21 червня 2024

МИНА МАЗАЙЛО

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

Мистецько-концертний центр ім. Івана Козловського
м. Kиїв, вул. Хрещатик, 50Б

Про подію

МИНА МАЗАЙЛО

«комедія жаху»

Мистецько-концертний центр ім. І. Козловського представляє Вам невмирущу класику!

Цього разу пропонуємо переглянути «комедію жаху» «Мина Мазайло» за однойменною п’єсою українського драматурга Миколи Куліша, яку було по своєрідному інтерпретовано у співтворчості «збірної» акторів Київського національного академічного театру оперети й інших київських театрів, котрі об’єдналися для здійснення цього театрального проєкту.

Вистава «Мина Мазайло» – українська класика, яка є як ніколи актуальною, тому що і смішить, і зворушує, і, водночас, дає змогу замислитись та переоцінити сучасний життєвий шлях. Вона – про любов, ідентичність, владу, майбутнє, про пристрасті, які вирують в одній сім’ї, але є близькими та зрозумілими багатьом.

Тож поки сміємося і жартуємо, розвиваємось і рухаємось вперед.

Гумор – це завжди розрядка для душі. Тож приходьте та долучіться до інтелектуальної, позиційної, сімейної перепалки на теми, що кожному болять. Приходьте та побачите, що виходить, коли соромишся свого давнього українського коріння, намагаєшся позбутися своєї ідентичності та змінюєш батьківське прізвище «на більш людське»...

Чекаємо на Вашу сім’ю у нашому «родинному колі»!

Режисерка-постановниця – Олена Щурська.

Сценограф та художник по костюмах – Анатолій Погорілий.

 

Ролі і виконавці:

Мина Мазайло – Артем Атаманюк, Лина (Килина) Мазайло – засл. арт. України Любов Доброноженко, Рина (Мокрина) Мазайло – Марічка Кос, Марія Деменко, Іван Тертика – Станіслав Щербак, Мокій Мазайло – Ігор Лагай, Уля Розсохіна – Катерина Алексєєва, Мотрона Розторгуєва (тьотя Мотя) – Таісія-Стефанія Сікорська, Тарас Мазайло – Володимир Захарченко, Баронова-Козино – засл. арт. України Оксана Прасолова, Марія Деменко, Привид, І. Тертика – Дмитро Томащук, Губа – Олексій Сова, Аренський – Георгій Ярмоленко.

 

Тривалість: 1 год. 45 хв.

У залі театру – вільна посадка, тому Ви можете обрати найзручніше для Вас місце. Шановні глядачі, МКЦ ім. І. Козловського має свою особливість: сцена та глядацький зал – це єдиний простір, тому вхід до залу після 3-го дзвінка неможливий.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код