Категорії Інформація
Каси Додати подію
03 лютого 2023

Мишоловка

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 330 грн

Театр «Колесо»
м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 8

Про подію

Історія від Королеви детектива "Мишоловка" в Києві

Театр "Колесо" заснований 1988 року, в репертуарі якого є як класична українська, так і світова драматургія. І цього разу 16 грудня театр запрошує вас відвідати виставу "Мишоловка" за детективною п'єсою Агати Крісті. 

Відбуватиметься театральний виступ на сцені Камінної зали, де реальність і вигадка стикаються. А все тому, що по самій суті в залі немає класичної сцени, всі дії відбуваються в колі гостей. Таким чином, усі, хто присутній на виставі, занурюються у світ персонажів, їхніх історій. 

Але "Мишоловка" - це не єдина вистава, яка відбувається в Камінній залі. Зазирніть в афішу театру "Колесо", щоб зрозуміти, куди ви можете вирушити в найближчі дати, і купити квиток на виставу. 

Таємниці лондонського злочину

Вистава "Мишоловка" перенесе вас у Лондон. Тут скоєно злочин, а на місці вбивства у жертви знаходять записку. Починаються пошуки вбивці. 

Події переносяться в пансіон "Монксуелл-менор". Сюди збираються гості й серед них може виявитися злочинець. Далі всі постояльці опиняються замкненими в одному будинку через сувору зимову погоду. Залишається тільки викрити вбивцю! 

Але не так все просто — сюжет непередбачуваний, а кінець історії вас зовсім здивує. Та про це не варто писати, адже розгадати цю головоломку вам доведеться на виставі "Мишоловка". 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код