Категорії Інформація
Каси Додати подію
MONATIK
02 грудня 2023

MONATIK

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 1000-4000 грн

Osocor Residence
вул. Виноградна, 2

Про подію

MONATIK в Києві!

2 грудня 2023 року в Osocor Residence відбудеться концерт MONATIK в Києві.

Допомагати дітям та сім’ям із деокупованих та прифронтових територій, підтримувати наших військових - ось основні завдання, які ставить перед собою MONATIK в рамках туру “ART Терапія”. Така назва не випадкова, адже співак проводить музичну арттерапію для глядачів. Це можуть бути переселенці чи наші військові, що проходять ротацію. MONATIK однаково поважливо ставиться до своїх слухачів. Його пісні допомагають згадати, що у світі є місце не лише війні. 

Вже понад рік артист дає благодійні концерти, завдяки яким вдалося зібрати більше ніж 600 000 євро на потреби ЗСУ та волонтерів. Також співак постійно виступає на прифронтових територіях для наших військових, лікарів, працівників освіти, ДТЕК. 

Тур “ART Терапія” 

Великі стадіонні шоу MONATIK, що були анонсовані до повномасштабного вторгнення РФ, обов'язково відбудуться після перемоги, та всі придбанні на них квитки будуть дійсні.

Щоб потрапити на концерт MONATIK в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте у нас на сайті. 

Пісні MONATIK:

  • Кожний раз

  • Молчунам

  • From U to z

  • Пригорни

  • Сила

 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код