Категорії Інформація
Каси Додати подію
15 грудня 2023

Музична ватра - український біт

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 150-300 грн

Київський культурний кластер "Краків"
Русанівська набережна 12/2

Про подію

Тривалість вистави – 1 години 30 хвилин

Київський академічний муніципальний духовий оркестр (Kyiv Orchestra - Київ Оркестра) запрошує всіх на концерт - прем'єру "Музична ватра - український біт".

Ви почуєте унікальне поєднання фольклорного та сучасного вокалу, експерименти зі звучанням народних мелодій у виконанні духового оркестру, драйв фанкового українського біту, потужні партії духових інструментів, ламаний біт барабанів та перкусії, сольні партії флейт поруч із соло електрогітари – всю різноманітність, що стала скарбом української музики. Понад 40 артистів на одній сцені зіллються в єдиному потоці музичної ватри.

Виступ присвячений фундаменту української популярної музики, який став унікальним явищем в нашій культурній історії. Українські народні мелодики та світові популярні жанри, такі як фанк, джаз, рок, що активно розвивалися в Європі та Америці в 60х – 70х роках породили в творчості українських композиторів тих років неймовірний пласт творів, що стали справжнім скарбом нашої популярної музики.

Концерт "Музична ватра - український біт" - це народні композиції у звучанні повного складу духового оркестру в унікальних авторських обробках, улюблені хіти, "Водограй", "Дівчино мила", "Коло млина калина", "Червона рута" та багато інших в фанкових обробках. Поєднання музичного українського шарму з сучасними бітами та тенденціями передає любов до нашого коріння молодому поколінню.

Головний Диригент - Микола Лисенко молодший (онук українського композитора, піаніста, викладача, збирача пісенного фольклору та громадського діяча Миколи Лисенка)

Диригенти концерту Євген та Юрій Літовко.

Юрій Літовко диригент Одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного. Аранжував понад 1500 творів та 10 вистав.

Євген Літовко - молодий диригент, любов до музики передалася від батька.

Глядач побачить на сцені справжній диригентський сімейний тандем, в якому поєднані смаки 2х поколінь.

Вокалісти: соліст Київської Опери Дмитро Фощанка, Віра Багринець, Анастасія Жбанкова, Фольк-тріо у складі: Анастасії Сорочан, Ольги Тюніної та Олесі Мельницької

Ведучий - артист розмовного жанру, волонтер Роман Нагірний

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код