Категорії Інформація
Каси Додати подію
21 квітня 2023

НАОНІ Оркестра - Саундтреки до фільмів

Ціна: 340-690 грн

Будинок Кіно
м. Київ, вул. Саксаганського, 6
Купити квиток
340-690 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "НАОНІ Оркестра - Саундтреки до фільмів"

21 квіт., пʼятниця

Про подію

НАОНІ Оркестра в Будинку Кіно (Київ)!

21 квітня 2023 року на сцені Будинку Кіно прозвучать найкращі саундтреки до кінофільмів в унікальному аранжуванні НАОНІ Оркестра. Національний академічний оркестр народних інструментів України не потребує особливого представлення, будучи одним із флагманів країни у жанрі інструментальної музики, яку він віртуозно та з вогником виконує на традиційних народних інструментах. В арсеналі оркестру є понад 40 маловідомих і дуже рідко вживаних у наші дні інструментів: від цимбал та бандури до майже забутих бугая, тилинки та дримби.

Проте найбільше музичний колектив уславився своїми абсолютно неймовірними аранжуваннями для відомих світових хітів та сучасних композицій: поп-музика, джаз, шедеври рок-музики, саундтреки до фільмів.  І звичайно, найпочесніше місце у великому репертуарі оркестру НАОНІ займають твори українських композиторів.

Концертна програма «Кіносимфонія» - найкращі саундтреки до фільмів

Сім разів колективу заслужено діставалася перемога на проекті “Битва оркестрів”, а за останні кілька років під художнім керівництвом Віктора Гуцала музичні експерименти оркестру ставали дедалі цікавішими, сміливішими та новаторськими. У співпраці з представниками сучасних жанрів музики та топовими виконавцями успішно пройшли спільні концерти з багатьма зірками нашої української сцени, серед яких були ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, колективи «Друга ріка», Mad Heads, KozakSystem та інші.

Чому варто послухати відомі саундтреки до фільмів в оригінальній інтерпретації НАОНІ?

  1. Найкращі музичні шедеври в унікальному аранжуванні
  2. Приголомшливий колектив та неповторний хор інструментів
  3. Феєричне виконання та винятково живий звук
Артисти
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код