Категорії Інформація
Каси Додати подію
13 травня - 17 червня 2024

№ 13

Ціна: 80-600 грн

Національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)
Вибрати дату

Замовити квитки на "№ 13"

Тривалість події — 150 хвилин.
13 трав., понеділок
22 трав., середа
03 черв., понеділок
17 черв., понеділок

Про подію

Режисерка-постановниця – Ірина Барковська

Режисер з відновлення вистави – Кирило Кашліков

Сценографія – Олена Корчина

Костюми – Олена Дробна

Композиторка – Віта Шпаковська

Помічники режисера – Сергій Литвин, Світлана Роєнко

Зустрічайте!..

№ 13 Рея Куні – це комедія ситуацій, що давно припала глядачам до душі й залишається веселою та захопливою, адже ніколи не знаєш, який черговий сюрприз підкине героям доля.

Цілком, здавалося б, невинна інтрижка між помічником прем'єр-міністра і секретаркою боса постійно загрожує перерости в скандал і, можливо, навіть убивство. Головне ‒ не допустити, щоб усе таємне раптом стало явним, тим паче, що ніхто з присутніх у цьому не зацікавлений. І тому головною дійовою особою повинен стати той, хто найшвидше знаходить несподівані рішення і вміє викрутитися з будь-якої ситуації. Такою людиною неочікувано для всіх, та й для самого себе, стає Джордж Пігден, секретар помічника прем'єр-міністра. У кого лише йому не довелося перевтілитись цієї нескінченно довгої ночі: і в молодого чоловіка чужої дружини, і у спокусника старої діви; водночас його обіцяв убити збезчещений чоловік, а ще на нього влаштували полювання невдоволені жінки. Окрім того, йому цілу ніч довелося вовтузитись із закляклим трупом колишнього детектива, затиснутого віконною рамою, трупом, який згодом... але не будемо розкривати інтригу.

І це ще не все... Події розгортаються із такою швидкістю, що аж дух перехоплює! Феєричність дії, несподівані повороти сюжету, смішні витівки і репліки – усе це створює атмосферу веселощів, а отже, чудовий настрій. Адже так важливо вміти сміятися над собою, над своїми вадами і пам'ятати, що брехня на благо – все одно брехня, а зрада, як її не називай, однаково – зрада. І № 13 тут геть ні до чого.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код