Категорії Інформація
Каси Додати подію
20 лютого 2022

NOTRE DAME DE PARIS Le Concert

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 510-2940 грн

Палац Україна
вул. Велика Васильківська, 103

Про подію

Notre Dame de Paris Le Concert в Києві

З 18 та 19 лютого 2022 року на сцені Національного палацу мистецтв "Україна" пройде показ концертної версії неймовірно популярного мюзиклу Notre Dame de Paris Le Concert в Києві. Події постановки, які беруть свій початок в знаменитому романі В. Гюго "Собор Паризької Богоматері", не раз звертали на себе увагу самих різних художників, композиторів, кінорежисерів і інших діячів мистецтва. Трагічна історія юної танцівниці, сповнена фатальних пристрастей, людської підступності і малодушності, не втратила з часом свого готичного очарування і породила в 1998 році оригінальний мюзикл "Нотр Дам де Парі".

Масштаб сучасної концертної версії вражає. У музичній виставі беруть участь понад 160 артистів: семеро блискучих солістів виконають на сцені все шедевральні композиції мюзиклу в супроводі хору, симфонічного оркестру та рок-бенду. На глядачів чекає найсучасніше освітлення, ретельно спроектована сценографія і продумані аж до самих дрібниць костюми і образи виконавців. Все разом це  дає можливість відновити і оживити на сцені гротескну атмосферу Парижа епохи Відродження, де розгортається сумна дія роману.

Концертна версія "Собору Паризької Богоматері"

З нагоди свята в залі Палацу Правосуддя ставлять "Містерію" столичного поета П'єра Гренгуара. Але натовп пафосна п'єса не цікавить, вона переключилася на коронацію "блазнівського тата" - того, хто скорчить саму огидну гримасу. Перемога легко дістається жахливому дзвонарю Собору Паризької Богоматері Квазімодо, вади якого не проникли в душу на відміну від його наставника архієпископа Фролло.

Нечисленні глядачі йдуть на Грєвську площу, щоб поспостерігати за танцем чарівної циганки Есмеральди.  Гренгуар, що потрапив під чари танцівниці, слідує за нею і випадково стає свідком нападу. Це Фролло в хвилину пристрасті підмовив Квазімодо викрасти циганку. Поет голосно кличе варту, їм на підмогу приходить самовдоволений капітан стрільців Феб, в якого закохується Есмеральда.

П'єр не залишає своїх несміливих спроб і, переслідуючи предмет обожнювання, потрапляє в царство жебраків і злодіїв. Там його рятує від смерті Есмеральда, вийшовши за умовами барона заміж за поета за злодійськими звичаями. Дзвонаря за напад засуджують до батогів  і ганебного стовпа. Співчуття у натовпу бідний горбань не знаходить, і тільки винуватиця його нещасть - Есмеральда підносить до його губ флягу з водою.

Щоб познайомитися з розвитком подій і побачити зворушливий фінал мюзиклу Notre Dame de Paris в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах столиці. Безліч інших музичних вистав у афіші Києва доступні на сторінках Контрамарка.

Який знаменитий сучасний мюзикл не можна пропустити в Києві? Notre Dame de Paris Le Concert!

  1. Вистава неймовірного масштабу
  2. Барвисті костюми і образи артистів
  3. Безсмертний  трагічний твір
  • Тексти - Люк Пламондон
  • Музика - Ріккардо Коччіанте
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код