Категорії Інформація
Каси Додати подію
Онлайн концерт: Дворжак, Лятошинський. Національний симфонічний оркестр України
29 серпня 2022

Онлайн концерт: Дворжак, Лятошинський. Національний симфонічний оркестр України

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ФІЛАРМОНІЯ»
Ціна: 100 грн

Онлайн
Онлайн

Про подію

Онлайн концерт: Дворжак, Лятошинський. Національний симфонічний оркестр України.

29 серпня Національна філармонія України транслюватиме концерт «Дворжак, Лятошинський. Національний симфонічний оркестр України» онлайн наживо із Колонного залу імені Миколи Лисенка. Диригент – Володимир Сіренко. Соліст – Микола Любенко (віолончель).

Антоніна Дворжака у Чехії вважають національним класиком, що одним із перших утвердив чеську музику на світовій сцені. Подібний статус в Україні має Борис Лятошинський, видатний симфоніст ХХ сторіччя, що добився для української музики світового визнання. Українці, на відміну від чехів, значно пізніше й болісніше пережили період поширення національного романтизму. Це «відчула» на собі й культура. Тому український музичний модернізм, представником якого є Лятошинський, – явище дещо запізніле, порівняно із Заходом. У багатьох творах Лятошинського ми чуємо відголос епохи Романтизму, але водночас ця музика рішуче орієнтована на сучасність. Один з таких творів – симфонічна балада «Гражина» за поемою Адама Міцкевича, створена композитором 1955 року до 100-річчя від дати смерті польського поета.

«Слов’янські танці» Антоніна Дворжака – збірка авторських обробок танців народів слов’янського кругу. У нинішньому концерті прозвучить два із них, це чи не найпопулярніші зі всіх шістнадцяти слов’янських танців Дворжака, чеський фуріант та українська думка.

Програма:

А. Дворжак – Концерт для віолончелі з оркестром сі мінор, тв. 104

Б. Лятошинський – Симфонічна балада «Гражина» (за поемою А. Міцкевича), тв. 58

А. Дворжак – Два слов’янські танці для симфонічного оркестру: мі мінор і соль мінор

Насолоджуйтесь вишуканою музикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 29 серпня. Початок о 17:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції та отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

2. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

3. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

4. Якщо трансляція взагалі не відтворюється на платформі, напишіть одразу повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції філармонії – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код