Категорії Інформація
Каси Додати подію
Онлайн концерт: Квартет гітаристів " КИЇВ ". Симфонічний оркестр НФУ
04 грудня 2022

Онлайн концерт: Квартет гітаристів " КИЇВ ". Симфонічний оркестр НФУ

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ОНЛАЙН»
Ціна: 100 грн

Онлайн
Онлайн

Про подію

4 грудня Національна філармонія України транслюватиме концерт «Квартет гітаристів «Київ». Симфонічний оркестр НФУ» онлайн наживо із Колонного залу імені Миколи Лисенка.

Знаменитий квартет гітаристів «Київ» візьме участь у другому концерті Міжнародного фестивалю гітарної музики. Володимир Шаруєв, засновник і керівник ансамблю, створив квартет 1992 року зі своїх учнів, випускників Національної музичної академії: Руслана Черемних, Олега Григоровича та Марії Шаруєвої. Артистизмом й віртуозністю цього ансамблю свого часу захоплювався знаний аргентинський гітарист та композитор Хорхе Кардасо, що написав для квартету кілька своїх творів.

Центром програми стане яскравий «Андалузький» концерт для чотирьох гітар з оркестром іспанського композитора Хоакіна Родріго. Запальні іспанські народні мелодії та характерні танцювальні ритми кастаньєти перенесуть слухача у далеку сонячну Іспанію. Тричастинна композиція, крім фольклорної основи, має у собі і щось від імпресіоністичної традиції, і від бароко. Складно повірити, але твір, що приніс його автору світове визнання, створено сліпим композитором. Це другий, після Бетховена, феномен композиторської незрячості в історії музики, що парадоксальним чином поєднується зі створенням геніальної музики.

Квартет гітаристів виступить у супроводі Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України під орудою диригента Антонія Кедровського.

Програма:

Ж.Бізе. Сюїта №2 з музики до драми «Арлезіанка» А.Доде

М.Кастельнуово-Тадеско. Концерт для двох гітар з оркестром

Х.Родріго. Концерт «Андалузький» для чотирьох гітар з оркестром

Насолоджуйтесь вишуканою музикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 4 грудня. Початок о 18:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції та отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

2. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

3. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

4. Якщо трансляція взагалі не відтворюється на платформі, напишіть одразу повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції філармонії – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код