Категорії Інформація
Каси Додати подію
Онлайн концерт: Шуберт, Мендельсон, Гаврилець. Ансамбль «Київські солісти»
27 серпня 2022

Онлайн концерт: Шуберт, Мендельсон, Гаврилець. Ансамбль «Київські солісти»

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ФІЛАРМОНІЯ»
Ціна: 100 грн

Онлайн
Онлайн

Про подію

Онлайн концерт: Шуберт, Мендельсон, Гаврилець. Ансамбль «Київські солісти». Диригент – Ігор Пучков.

27 серпня Національна філармонія України транслюватиме концерт «Шуберт, Мендельсон, Гаврилець. Ансамбль «Київські солісти». Диригент – Ігор Пучков» онлайн наживо із Колонного залу імені Миколи Лисенка.

Програма чергового концерту «Київських солістів» симетрична й бездоганна. Ефект симетричності створюють два крайні твори Шуберта, написані в одній і тій самій тональності. Цікаво, що до-мінорний квартет створено зовсім юним композитором – твір офіційно датується 1812 роком, але дослідники сходяться на даті 1810, тобто автору було всього тринадцять.

Натомість фа-мінорний струнний квартет Мендельсона написано зрілим досвідченим майстром. Ця композиція належить до найбільш довершених творів композитора, який він завершив незадовго до своєї смерті. Квартет початково мав назву «Реквієм за Фанні» – його присвячено пам'яті сестри Мендельсона, Фанні Мендельсон Бартолді (Хенсель), талановитої піаністки й композиторки, що передчасно відійшла 1847 року.

Окрасою вечора стане Хорал для струнних української композиторки Ганни Гаврилець, що нещодавно відійшла у засвіти. Цей твір від 2005 року хоч і написано для струнних інструментів, але природа його фактури – вокальна, пісенна мелодика надає твору відкритості й демократичності. Якщо ви раптом ще не знайомі з музикою Ганни Гаврилець, то цей Хорал – чудова «візитівка» авторки.

Програма:

Ф. Шуберт – Струнний квартет № 1 до мінор, D. 18

Ф. Мендельсон-Бартольді – Струнний квартет № 6 фа мінор, тв. 80

А. Гаврилець – Хорал для струнних

Ф. Шуберт – Увертюра для струнних до мінор, D. 8A

Насолоджуйтесь вишуканою музикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 27 серпня. Початок о 17:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції та отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

2. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

3. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

4. Якщо трансляція взагалі не відтворюється на платформі, напишіть одразу повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції філармонії – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код