Рус Укр Eng
19 квітня - 14 травня

Підступність і кохання

30-250 грн

Театр російської драми ім. Лесі Українки
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)
Вибрати дату

Квитки на "Підступність і кохання"

19 квіт., пʼятниця
14 трав., вівторок

Про подію

Підступність і любов: німецька класика на головній сцені Києва

З 23 листопада по 17 січня 2019 року, кожен житель столиці України зможе відвідати цікавий спектакль від майстра класичної драматургії Фрідріха Шиллера. Навіть через багато років, його роботи залишаються вкрай актуальними, адже розповідають про події і людські почуття, які не виходять з моди. А тому п'єса «Підступність і любов» була вкрай тепло сприйнята не тільки співтовариством світових критиків, а й самими глядачами, яким подобається спостерігати за тим, що відбувається на сцені. Побачити її можна буде в Театрі російської драми імені Лесі Українки. Замовлення квитків можна здійснити не виходячи з дому, замовивши разом з доставкою за ціною від 30 до 250 гривень.

Палацові інтриги, романтика і несподівані повороти сюжету

«Підступність і кохання» - це драма з елементами трагедії. У центрі сюжету - син президента, який закохується в дівчину-простачку з нижчого стану. Дізнавшись про це, його батько приходить в лють, оскільки його улюблений і єдиний спадкоємець погрожує втратити свій титул, а монарх шалено не хоче упускати владу зі своїх рук. Для того, щоб одружити синочка на обраній дівчині з вищої знаті, він пускається плести божевільні інтриги, тим самим підкріплюючи соціальний конфлікт між двома шарами суспільства. Все це призводить до шаленої трагедії, обернувши життя юнака в ту сторону, про яку він навіть подумати не міг.

У ролях:

  • Юрій Гребельник;
  • Павло Текучев;
  • Юрій Дяк;
  • Наталія Шевченко;
  • Дмитро Савченко;
  • Станіслав Москвін;
  • Ангеліна Симонова та інші.

Щоб дізнатися кінець цієї божевільної історії - не варто витрачати час даремно, краще замовити квиток в театр і насолоджуватися приголомшливою акторською грою!

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99