Рус Укр Eng
30 червня

Подарунковий сертифікат

200-500 грн

Театр оперети
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3
Вибрати дату

Квитки на "Подарунковий сертифікат"

Тривалість події — 10 хвилин.
30 черв., неділя

Про подію

Подарунковий сертифікат - ідеальний подарунок

Вітати улюблених, близьких, дорогих серцю людей і колег по роботі доводиться часто з різними святами (іменинами чи Новим роком, жіночим або чоловічим днем, Днем святого Миколая або Різдвом). При виборі сюрпризу, намагаються врахувати смаки, уподобання, інтереси того, кому призначається подарунок. Однак найкращий варіант презенту, який нині можна зустріти - це подарунковий сертифікат, адже він надає можливість вибору.

Мистецтво - це прекрасно, тому бажаючи справити хороше враження, принести позитивні емоції, позитив, додати фарб у життя, можна сміливо дарувати квиток в Київський національний театр оперети ім. І.Франка. Але щоб не прогадати з заходом, варто подарувати подарунковий сертифікат. В такому випадку винуватець торжества буде мати можливість самостійно вибрати саме той спектакль з театрального репертуару, про який давно мріялося, і який викличе захоплені почуття. Такий сюрприз обов'язково сподобається навіть самим вимогливим друзям і колегам.
Подарунковий сертифікат одноразовий, їм можна скористатися лише один раз, обмінявши в касі Театру оперети на квиток на вподобане захід, після чого він залишається у касира. Забронювати місця в залі можна на зазначену на бланку вартість також у адміністраторів. Повернути не використаний презент можна. Випускають його номіналом 200, 300 і 500 грн. (Відповідно, купити можна за вказану ціну). Зручно, що електронний варіант такого сюрпризу можна замовити в будь-який час дня і ночі по інтернету.

Подарунок - це просто, потрібно лише вміти правильно його вибрати.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99